bugün

80 senelerinin ortalarında evlere giren telsizlerdeki en çok kullanılan replik.

(bkz: akadaş arıyorum arkadaş break break)
babam ve oğlumdaki oğlun da kullandığı kalıptır.
şu anki teknolojinin çeyreğinin bile olmadığı o zamanlarda kendimi astronot gibi hissetmeme neden olan telsizi ağzıma götürüp kullandığım ilk cümleydi.
bir kız arkadaş arıyorum. gerçekten derdime derman olacak, her istediğimizde dışarı çıkabileceğimiz, rahat bir kız arkadaş arıyorum. çok mu lan!
sosyalleşmek için telsiz kullanıldığı zamanlar kullanılan repliktir.
(bkz: ahbap arıyorum)
rumuz goncagül adlı türkan şorayın oynadığı bir filmde de geçen hadisedir, güzeldir izleyiniz.
1.80 boyunda,kahverengi saç ve gözlü hoş bir kızım.anlaşabileceğim,kafa dengi biriyle izdivaç kurmayı arzu etmekteyim.aradığım özellikler; evleneceğim beyefendinin en az 1.80 olması,zengin olması ve nefes almasıdır.kamp kurmak,uçmak ,santur çalmak ve bir de arada(arada laaan)barlara hepyek gidip couple olarak dönmek en önemli özelliğimdir.bir gün üçleyeceğim . inşallah canım yaaa
--spoiler--
önce güldüm
--spoiler--

--spoiler--
sonra dayandım eksiye
--spoiler--
BABAM VE OĞLUMDA KÜÇÜK DENiZiN TELSiZDEN YAPTIĞI DUYURU. KERETA.

(bkz: BABAM VE OĞLUM)
eksi veren arkadaşlar:dünya üzerinde kaç kişi faceden evlendi haberiniz var mı?kapamayın lan önümü.
(bkz: SEKS ARKADAŞI ARIYORUM)
oturup güzel şeylerden konuşabileceğimiz bir arkadaş arıyorum. yarışmaya istanbul'dan katılıyorum. burdan almanya'daki teyzemgillere ve halamgillere selam söylüyorum. bir de tarkan'ı çok seviyorum acun abi.
kanka ayağı göt ayağı tarzı bir kız arıyorum. "ya kankam olsun mutsuz olduğumda yanımda olsun omzuna yatıyımmm... hep yanımda olsun." tarzı kız arkadaş arıyorum. ne için mi? tabii ki sikmek için.
Acimi dindirecek bir arkadaş ariyorum. Diyecek kadar aci çeken birinin sözleri olabilir.
telsizlerin moda olduğu dönemde mandallamadan sonra söylenen ilk cümle idi. *
(bkz: uludağ islami evlilik platformu)
sözlükte keş yada deli varsa yiyişelim.
açmayın kıl yumağı. kustum amk.

insan koltuk altını temizler bari pislik ya.
gözlerim yandı kardeş.

t: bir ilan.
Kisaca delik arayan bir bireyin ilanidir.
görsel

al sana arkadaş amk!