bugün

mümkünse yedekte de kalsa barcelonada kalsın galatasaraya falan gelmesin. galatasaraya gelecekse de kiralık olarak ücretini barça ödesin. 7 milyon euro çok para.
premier lig hızındaki dinamik takım geçeen hafta isveç ligindeki dinamit östersundsa elendi))
yeni milli takımın düzenini ve sempatisini yok etmek üzere gelendir. sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısı lazım.
Delikanlı takılan tiplerden bi korkacaksın. illa sıkıntı oluyor.
şimdi bu gelse fatih terim gelmez, terim gelse bu gelmez.

umarım ikisinin de kesinlikle bir daha bu takıma gelmeyeceği bir formül bulunur.
mümkünse gelmesini istemediğim zat.
siktirsin gitsin ''kenarıya'' geçsin.

milletin artığını galatasaray mı toplayacak amk.
Abarttınız amk tamam çok hata yaptı sevmeyebilirsiniz ama gelirse takımı desteklememler bilmem neler, bende gelmesini istemem çünkü takımdaki disiplin ortamını bozar başka hiç bir şey sikimde değil ne adamın özel hayatı ne siyasi görüşü, hepimiz istanbul beyefendisiyiz de amk bu adamı linç ediyoruz, adam en kariyerli türk futbolcusu,kendine çeki düzen verirse bal gibi de oynar gsde.
galatasaray'a tekrar gelirse ilk birkaç hafta iyi futbol sergilemeye çalışmak (?) olan amacı, sezonun ilk yarısının ortalarına doğru evrilecek ve "orta sahada sadece pas bekleyen, verdiği pas yerini bulmayınca elini beline koyup, götünü dışarı çıkararak, üf püf yapacak bir tipe dönüşecek.
amına koyayım adam barcelonada oynamıyor, milli takımda zaten hiç bir varlık gösteremedi. mümkünse galatasaray a gelmesin.

barcelona 25 milyon euro istiyormuş, buna 12 miyon vermezler avrupada ne 25 milyonu.
(bkz: arda turan kim amk)
(bkz: yallah arabistan a)

bir felaket olur da gelirse kapağı galatasaray'a atıp, hiçbirşey yapmadan milyon euroları cukkalayacak göbekli. 30 yaşında, barcelona'nın kadroya bile almadığı, kimsenin istemediği, formsuz, hantal, ağır birinin gelip iyi futbol oynamasını beklemek cahillik. skandalları saymakla bitmez. primci, paracı, adamcı, takım arkadaşını döven, yaşlıları döven, hakeme ayakkabı fırlatan, instagram'dan insanları tehdit eden, yeniçerici, galatasaray formasının rengi için küfürlü yorum yapan, acun'un, aziz'in, emre'nin, rıdvan'ın kankasından, galatasaray ruhunu taşımasını, bu ruhla mücadele etmesini bekleyemezsin. bir değil. iki değil. bir insan tüm bu kötülükleri yapacak cesareti kendinde nasıl bulur?

bunun galatasaray'a gelmesini istemeyen beşiktaşlıları ve fenerbahçelileri de okuyoruz. istemiyoruz kardeşim. herkes beşiktaşlı, herkes fenerbahçeli, herkes galatasaraylı olamaz. ama herkes holiganizmden uzak durmalı. ben bir galatasaraylı olarak takımımda selçuk, arda, volkan şen, yasin, sinan, ahmet, ultraslan, dursun istemiyorum. bir galatasaraylı olarak bir dakikada bin kez "sayın cumhurbaşkanım" diyen birinin beşiktaş başkanı, durmadan hakemlerden şikayet eden şenol güneş'in, beşiktaş teknik direktörü olmasını istemiyorum. volkan'ın, aziz'in fenerbahçe'de olmasını istemiyorum. emrelerin, ahmet bulutların, başakşehirlerin, kasımpaşaların, osmanlısporların, rıdvanların, demirörenlerin türk futbolunda olmasını istemiyorum.

arda kim amk ya! arda kim! taş gibi takım kurmuşsun, gelirse herşeyi mafedecek. top oynayan futbolcuyu soğutacak. gruplaşmaya neden olacak. yapamaz da kaptanlık, liderlik etmeye çalışacak. selçuk, yasin, sinan, ahmet yeniçeri olacaklar. bu takımda yerleri yok. olamaz. basında bu kazmaların reklamını yapan, morukların başka türlü iş bulma imkanı yok. bunların galatasaray u - mu -run -da de - ğil ! tek dertleri para amk ya! biri çıkmış twit atar selçuk korur para için. biri çıkar televizyonlarda saçmasapan konuşur durur. yok oğlum işte, türk futbolunun bugün dünyada yerimeri yok. kaliteli türk futbolcu yok, yetiştirilmiyor ülkede. alıyoruz 9-10 tane afrikalı, brezilyalı takımlar uçuyor. bitirdiniz. bu ülkede güzel olan herşeyi bitirdiğiniz gibi futbolu da bitirdiniz. çocukların taştan kale kurup maç yaptığı sokaklar, alanlar yok artık. çünkü her yer araba, ev... insanlar çocuklarını top oynasın diye sokağa çıkaramıyor artık.

tüm bu düzensizliğinizin, iş bilmezliğinizin bir ürünü de arda. arda ne ya! arda kim! spor yapan, kendine bakan bir futbolcunun, en rahat, en güzel futbol oynayabileceği bir ortamda, son 10 yılın en kötü barcelonasında kadroya bile giremiyor. kimse transfer teklifi yapmıyor. bozmayın oğlum huzurumuzu bizim. rahat bırakın. yetmedi mi galatasaray üstünden yediğiniz paralar? ne güzel takım kurduk işte. ardayla, mardayla, volkan şen'le çöplerle doldurmayın takımı. al asamoah'yı, bir afrikalı ya da brezilyalı defans ve sol açık da tamam.

arda sen daha geçen sene galatasaray'ın teklifini komik bulmuştun ya. işte o komik bulduğun takımın taraftarı bugün senden nefret ediyor.

gelme! gelme! sakın gelme!
dursun reis tam isler yolunda giriyor gibi olurken yoldan cikartmayi becerecek gelirse.
dışarının çöp tenekesine attığı her futbolcuyu geridönüşüm kutusundan çıkarara kullanmaya çalışan güzide kulübümüz. Bi akıllanmadılar.
dursun özbek ve yönetiminin yapılan transferlerle taraftarın tepkisini bir nebze olsun susturabildiği bu günlerde transferine izin vererek ayağına sıkma politikasıdır.

arda turan'ı milli takım'da patlak veren prim olaylarından beridir takip etmeyorum. ayrıca takıma öyle über de bir katkı vereceği kanaatinde değilim. şu sıralarda kötü giden barcelona'da kurban edileceklerin en başında geliyor kendisi, o göbek ve aldığı kilolarla oynaması zaten imkansız.
dünyanın en iyi Türk oyuncusudur.
tamam lan arda kişilik olarak tartışılabilir ama adamın futbolcu kimliğine saldırmayın bari.

yok sakatlanıp yatar top oynamaz falan. Bu Ernesto valverde denen barcelona teknik direktörü fazla kalmaz zaten. bask bölgesi bilbaodan geldi ya dingil, üstüne ırkçılık sinmiş herhalde. dün ronaldosuz real Madridin 2-0 yendiği maça bakarsanız Barcelona'da Andre gomes gibi semedo gibi sergi Roberto gibi oyuncular oynuyorsa arda çok daha rahat oynar. çünkü kalıbımı basarım onlardan daha yetenekli ve daha tehlikeli..
Hayatımda gördüğüm en görmemiş itici tip.
doping ile ilgili belgeleri sızmış olan futbolcu.
adamlık da adamlık.
yeter şiştik be artık.
selçuk inana yazdığı yazının sonunda "işte benim adamlığım böyledir." demesini bekledim.
adamlık denilince adı aklıma gelmeyen topçu.
anıldığında mide ağrısı yapandır.
barcelona tarihinin en sağlam transfer kazığı.

şu yazıyı okuduktan sonra iki şey düşündüm.

1- bu adama ispanyolca öğrenmedi diye sallıyorduk, adam Türkçeyi dogru konusamiyor amk bırak ispanyolcayi. -de leri yanlis yazsa falan anlarım bir nebze, adamın cümleleri anlaşılmıyor aq bu nasıl bir dil kullanmaktir ya rab.

2- kardeş senin gibi Galatasaraylı olmasin allah aşkına, bu takim uefa'yi kaldiran ekipten bulent, hakan sukur, okan, suat, hakan unsal gibi efsanelerine jubile yapmadi, efsanelerinin coguyla sorunlu ayrildi, selcuk kim aq ? 1. sezon muhtesem, 2.sezon vasatın üstü, 3. 4. 5. ve 6.sezonlarinda ise rezil bir oyun ortaya koydu bu adam, tek kelimeyle rezil. Yaptigi hizipcilik, hoca gonderme, forma cikarma gibi olaylarini saymiyorum bile.

o yuzden sen isine bak kardes, oynadığın mevkide seni kesen adam psgye gitti 222 m euroya, oraya transfer yapılmadı, sen kendi isine bak da formayi kap, messi ile selfie cektirmezsin de yan yana oynarsin belki belli mi olur.
Eğer transferi gerçekleşmezse en iyi transferimiz olur bu yıl.
fetöcü galatasaray ın alt yapısında yetişen, fetöcü galatasaray forması giyip kaptanlığı yapan çomar ötesi.