bugün

insanların ilgisini ve dikkatini çekmek için rahatsız bir insanın fotoğrafını kullanıyorlar. Psikolojik rahatsızlığı olan birinin fotoğrafını paylaşmak hiç etik değil.

Böyle bir fotoğrafı çekip servis edene de yazıklar olsun!
Bunu cekip yayinlayan insanimsi varliktan tiskiniyorum.adam hasta ve tedavi surecinden geçiyor hepimizin basina gelebilir ki bence hastaliklarin en agiri en zorudur.allahim sen yardim et.
Bu garibanla röportaj yapıp ' sizin için öldü haberleri çıktı' diye soru soran muhabirin gotune o tuttuğu mikrofon girsin.
lann zaten adam şizofreni bu soru sorulur mu amk.
üzüldüğüm oyuncudur. şizofreni tedavisi gördüğüne bile hala inanmayanlar var, adam kuzenimle aynı dönemde aynı yerde tedavi gördü, kuzenimden biliyorum bu hastalığın nasıl bir şey olduğunu. hayat neşesi olan insanlar önce fırtınalı bir dönem geçiriyor sonra da her şeyden elini eteğini çekiyor, çok konuşmuyor, kimseyle görüşmüyor, kendi halinde kimseye zararı olmadan yaşıyor bu insanlar. hala ne oldum delisi diyor millet, ayıp be.
Attığı tweetlerle aynı kafadayım,sanırım geleceğim.
Türkiye'nin en yakışıklı aktörlerinden biri. Yalovalıdır, büyük olasılıkla balkan türküdür, adı da arda zaten. 12 nisan 1980 doğumlu imiş. Kendi tiyatrosunu kurmuş ve dramaturji eğitimi almış bir tiyatrocudan bahsediyoruz burada. Ulu önder atatürk ve şehit asteğmen mustafa fehmi kubilay'ı da canlandırmıştı.

videoları izlemedim ve şizofreni hastası olduğunu yeni öğreniyorum. Ancak anladığım kadarıyla röportajdaki gevşek muhabir haddini aşıp "seni öldü biliyorduk" diye zırvalamış. üstelik arda kural taşları da para zannediyormuş. Çok üzüldüm elbette. Kendisi hdpli cihangir solcusu olmadığı için sokakta kalan onurlu ve şerefli tiyatrocularımızdan biri belli ki. umarım tedavisine devam edebilir ve tekrar sinema filmlerinde yahut tiyatro oyunlarında rol alır.

sinema sektörünün kancıklarla ve alçaklarla dolu olduğunu biliyoruz da, hiç olmazsa özel tiyatrolar bu genç oyuncuya sahip çıkmalı. Şimdilerde yakışıklılığı/güzelliği dışında bir meziyeti olmayıp da paraya para demeyen manken bozması oyuncular da bulundukları konuma güvenmemeliler.

Arda kural'ın sağlığına kavuşup, mutlu bir hayat sürmesini ve barınma, yiyecek, giyecek gibi zaruri ihtiyaçlarının karşılanmasını ve bunlar yapılırken fukaraya sadaka verir gibi değil, layık olduğu şekilde sahnelere dönmesine yardım edilmesini temenni ediyorum.
Seviyorum bu adamı.
görsel
şu son haliyle lenin'i canlandırsa fena olmaz aşırı benziyor.
görsel
Öğrencilik hayatımı özetlemiştir.
Twitter'da bulunan troll hesabı ile yardıran kişi. Gerçek arda kural bile artık olaya o kadar alışmış ki instagramda açıklama yapıp kimse çıksın kızmayacağım ben bile gülüyorum demiş. Eleman yardırıyor resmen. Evet.
bu türk habercileri anlamıyorum abi ben. hayvan mı çekiyorsunuz? öyle zoom yapmalar falan. adam gibi röportajını yapacaksan yap. ha diyecekler ki biz sorduk çekebilir miyiz diye falan. sorduysanız adam nezaketen kabul etmiştir. o çektiğiniz bir insan abicim. onun bir gururu var. ve ben o insanın güçlü duruşundan her türlü zorluğa göğüs gerebileceğine kanaat getirdim. allah yardımcısı olsun.

allah kimseyi bu habercilerin eline düşürmesin.
türk usulü leonardo di caprio, genç kızların sevgilisi, emret komutanım dizisinin başrol oyuncusu, oyunculuğu yavan sarı saçlı adam.
Kendisini harcamıştır eyvallah da buna göz yuman sinemacılar da suçludur.

görsel
görsel
Az önce aslı hünel'in yanılmıyorsam kanaltürk'te yaptığı programda hastaneye yattığı söylenen tiyatro ve sinema sanatçısı. sami hazinses, bilal inci ve tomris oğuzalp gibi üstadların da zor durumda kaldıklarından bahsedildi. Tomris hanım istanbul devlet tiyatrosu müdiresiydi bir dönem. Ne yazık ki sefalet içinde uçmağa varmıştı, aramızda olmayan bütün türk tiyatro ve sinema sanatçılarımızın tini şad olsun.

Arda kural da en yakışıklı ve yetenekli türk aktörlerden biri. hastaneye yatmadan önceki son röportajında "çok geç kaldınız, artık önemi yok. Hayranlarım benim dostlarım" demiş, az önce izledim.

Hep söyledim, yine söylüyorum. Bu ülkede kansız pkk militanı, hdpli cihangir solcusu olmayan şerefli, onurlu, haysiyetli sanatçılarımız sefalet içinde bir ömür sürüyor. Arda kural'ın tedavi altında olmasına çok sevindim. Umuyorum bu zor günleri atlatır. O ulu önder atatürk ve asteğmen kubilay gibi iki türk büyüğünü canlandırmıştı, dilerim yine kendisine yakışan rollerle biz sevenlerinin karşısına çıkar.