bugün

bu sabah elimde çayla camdan dışarı bakarken beklediğim aras kargo arabasını gördüm. Heh geldi sonunda derken baktım adamlar mahallede u dönüşü yapıp geri gittiler 1 saat sonra sizi adresinizde bulamadığımız için kargonuzu şubemizden almanız gerekiyor diye bir mesaj geldi. keşke kapıyı çalsaydınız önce be kardeşi ya da en azından arabanızdan inseydiniz bi.

edit: tekrar teslimat başvurusu yaptım yine "gelmişler" beni evde bulamamışlar. ulan telefon etseniz ya ben görüyorum sizi camdan.
Kapıya kadar gelip arabadan inmeden cepten bi kere çaldırmalı arayan açmazsanız hemen tüyecek olan kargo şirketi. aramayı açtığınızda ise tek cümle kurup evde misiniz? Diyolar sonra tak suratınıza telefonu kapatıyolar. Mükemmel bir kargo şirketi özetle.
Rezil kargo şirketi.
26 aralikta verdigim siparisim ayni gun aras kargoyla gonderildi. 27 aralikta bulundugum sehire transfer olan kargom 4 gundur elime ulasamadi. Kargo hareketlerinde hic degisiklik yok. Nereyi arasam cozum merkezine bilgi verildi deniyor ama geri donen de yok. Yilbasinda hediye vermek icin aldigim urun elimde patladi. Ustelik yilbasi kampanyasiyla almistim. O da elimde patlayacak muhtemelen urun geri donecek. Urunu kaybettiler heralde. Buldugum heryere sikayetimi yazacagim
"sistem arızası nedeniyle işlem yapamıyoruz."

ulan adrese teslim etmediniz zati,

bayiye gidiyoz yine alamıyoz kargoyu.

neyse sakinim.
burdur merkezdeki elemanları ciddi anlamda düzgün iş yapıyor. nerdeyse 50'den fazla sipariş teslim almışımdır. hiçbirinde sorun yaşamadım. şubeye geldiği gün adrese geliyor kargo. bir de kargoları fırlatırcasına teslim etmiyorlar. güleryüzlüler ve adresimde olmadığım zaman arıyorlar kısa zamanda geleceğimi söylersem rotaları ters istikamette değilse eğer gün içinde tekrar uğrayalım diyorlar.
Beşiktaş'ın bekleneni veremeyen transferi.
istanbul Anadolu 5'inci Asliye Ticaret Mahkemesi tarafından kayyum atanmış kargo.

http://www.gercekgundem.c...o-sirketine-kayyum-atandi
kayyum atanmış.

http://www.cnnturk.com/ek...goya-ticari-kayyum-atandi
1 günde gelebilecek kargoyu 5 günde getirdikleri oluyor.

moda, ikitelli, ikitelli, mahmutbey, tekrar ikitelli, sonra yine mahmutbey...

ne yapıyorlar kargoyla oynuyorlar mı bi o yana bu yana amaçları nedir çözemedim.
çalışanları muşmula gibi suratsız.. ama yine de diğerlerine nazaran bir tık daha iyidir.
En berbat kargo şirketlerinden biri. Ne hızlı teslim yapiyorlar ne de kargoyu doğru yere teslim edibiliyorlar. Hadi bunların hepsinı geçtim kargoya en ufak bi özen bile göstermiyorlar. Ufak bi cafede yim ve tam karşımda bi şubesi var . Adamlar ellerindeki kutuları posetleri depolarına bildiğiniz fırlatıyorlar.bu da uzun süre sonra gelen kargonun neden parçalanmış olduğunu açıklıyor.
(img:#1351563)
Bu şubeyi biliyorum okyanus şubesi.
Resmen tekmeliyorlar kargoları.
Şirkete hırslı bir çalışanları var.
Batar inşallah. Kullanmayın kullandırtmayın.
kendileri kargo firması olduklarını iddia etseler de bize pek inandırıcı gelmemektrdir.
Şimdiye kadar memnun kaldığım tek kargo firması. Verdiğim siparişleri şimdiye kadar hep en kısa sürede ve en sağlam şekilde getirdiler. Tabi ki taşıyandan, taşıyana fark vardır.
Ürün teslimatı berbat olan firma.
iyinin kötüsü, beğenmeyenleri yurtiçi kargosuna alalım.
Hic kullanmadan soyluyorum yurt ici kargodan kesinlikle iyidir.
en azından getiriyor. (bkz: yurtiçi kargo)
hiç sevmem ama, işini yapan, yani adrese teslimat yapan tek firmadır kendisi. fiyat olarak da yurtiçi ve özellikle mng kargodan avantajlı.
not: ups ile çalışıyorum. digerlerinin yarı fiyatına gönderiyor.
en dandik kargo şirketi kusura bakmasınlar.
dumanla haberlesmenin bile daha cabuk surecegi bir dunyada aras kargo gene sonuncu olur.
böyle rezil bir şey görmedim. 15 senedir bu herifler beni evde bulamıyorlar.

eleman eleman değil yalan söyleme profesörü. hep aynı yalan geldik bulamadık

la ne zaman geldin ? bütün gün evdeydik ?

cevap ; arkadaşımız gelmiş ama siz evde yokmuşsunuz.

tabi bu sahtekarlık tiyatrosunun nedeni belli

3 adamın işini tek kişiye verip aklı sıra ucuza getiriyor

dağıtıcı da gittiğine gidiyor, gidemediğine yok yazıyor.

daha kötüsü ipten kazıktan kurtulmuş tipleri

özellikle seçip alıyor. yalan söyleyip üstüne

müşteriyi azarlıyor. ama parasını da bir kuruş eksik

alsın o zarf o masadan kalkmaz.

bir müşteri hizmetleri var telefon asla açılmaz,

ilkel bir firma.

be o.ç. adrese teslim diye alıyor, adrese teslim için fark da alıyorsun

yalancılığın bir yere dolandırıcısın da, teslim etmeyeceğin şey için

ilaveten teslim farkını niye kesiyorsun ? zaten teslim etmeyecen ki.

biliyorum çarıklı kurnazısın ufak küsüratları millet nasıl olsa önemsemez ?

o ufak küsüratlar birikiyor yıl sonunda milyonlar yapıyor.

zaten yukarıya baktım 300 küsur entri yapılmış

çoğu ne rezil olduğunu anlatıyor,üstüne ne ilave edeyim ?

kullanmayın, kullandırmayın.

internette dolaştım bir internet sitesinin açıkladığı sonuç

haklarında 31475 şikayet var ama bunlar hep haklı.

https://www.sikayetvar.com/aras-kargo
kayyum atanmış. daha geçen araslarız diye reklamı dönüyordu.
kayyum atanan kargo şirketi.

http://www.gercekgundem.c...kayyum-atandi-273901h.htm