bugün

en kötü kargo firması. bir mng kargo değil.
en kötü kargo firması. bir mng kargo değil.
en iyi kargodur. daha bana bugüne kadar sıkıntı yaşatmadı.
en çok şikayet edilen firma olan mng kargo bile bunun yanında çok daha iyi kalır. öyle bir şey işte.
Çok kaliteli bir kurye ve nakliyat şirketi bence.
aldığım 600 tl lik saç maşasını, kapımı çalmak, yine de ulaşamadıysa telefonumu aramak yerine hiç de hazetmediğim esnafa bırakıp bilgilendirme zahmetine girmeyen kargo firması.
bizim ordakiler saat gibi çalışıyor.
en b*ktan kargo şirketi diyebilirim. geçen kargo elemanı ikinci kattaki evime çıkma zahmeti göstermediği için zile bir kere basıp telefonuma "sizi evde bulamadık gönderinizi şubeden alabilirsiniz" işte tam böyle olmasa da buna benzer bir mesaj göndermiş. kapıdan kardeşim bekle geliyorum diye bağırıyorum tabi umurunda mı? ulan orada göstere göstere kat:2 yazıyor. sen o gönderiyi ikinci kata kadar getirmeye mecbursun çünkü senin işin bu! gidip beklediğim ürünü şubeden aldım birazda çıkıştım tabi umurlarında bile olmadığına eminim.
Kuşkusuz çok ilginç bir kargo firması. internetten bir kulaklık aldım. Ankara'dan Ankara'ya tam 5 günde getirdi.
görsel

kargomu 1 hafta boyunca o*ospu edip, her gün dalga geçer gibi "ula kargonuzu teslim edeceğiqq, şu kodla teslim alın" gibi sms'ler atıp, her gün de düzenli olarak dağıtıma çıkıp, her seferinde evime değil de, şubelerine geri götüren, türkiye'nin eeeen dandik kargo şirketidir.

hayır ne yapmaya çalışıyorsunuz anlamıyorum ki? Madem günlerce teslim etmeyeceksiniz, bana neden sms atıyorsunuz da beni beklemek zorunda bıraktırıyorsunuz? Abi mesaj atma, dağıtıma da çıkma. Geri şubeye götürünce vakit ve yakıt kaybından başka esktra bir şey mi kazanıyorsunuz anlamıyorum?

abi diğer kargo şirketleri de boktan diyebilirsiniz, ama aras cidden bambaşka bir dünya. sms'leri zaten kendi gözünüzle görüyorsunuz. ptt'de bu kadar saçma sorunlar yaşadığımı hatırlamıyorum.

zaten günler öncesinden zor da olsa teslim aldım, ancak bu entryi girmeseydim içimde kalacaktı. şubeden şubeye göre değişebilmekle birlikte, her ne olursa olsun "aras kargo" ile çalışan hiçbir yerden alışveriş yapmanızı önermiyorum. paranızla rezil olmak bir yana dursun, değerli zamanınızı da kaybetmenize değmez.

kalın sağlıcakla!
Haritada şehri bulamamışlardır.
Aras kargo nun bir de şöyle bir özelliği var, teslim etmez ve gelin şubeden alın der. Telefonlarına asla ulaşamazsınız. Çalışan personelleri de zaten çok becerikli ve akıllı olduğu söylenemez. Bu durumu herkes tasdik edecektir. Kalite sıfır. Hiç bir şubesinin telefonu açılmaz, cevap vermezler ve bunu özellikle yapıyorlar. Mecbur kalmadıkça kesinle aras kargo yu kullanmayın. Resmi mercilere bile şikayet edilmesi gereken bir şirket. Bu iş beceremeyen yapmasın niye hala ısrar ediyorlar anlamıyorum.
Ulaşması bile sıkıntı rezil kargo şirketi. Kazara ulaşınca bi güzel sövüp sayarsanız kargonuz hakkında bilgi verirler sonra da gidip alırsınız.
Türkiye nin en berbat kargo şirketi. Daha fazla şubesi olmasına rağmen teslimatı geciktiren ve beceremeyen tek kargo şirketi diyebilirim.
Mahalleye kadar gelip teslim etmeden geri dönen, vatandaşı madur tek kargo şirketi olmakla nam salmış.
Aras kargo değil teslimsiz kargo şirketi olarak değiştirilmeli adı bence.
Bulaşmayın, kullanmayın.
babamın güvenmediği bi kurumdur.
Geldik evde yoktunuz.
Tam olarak budur.
Kapıda kart ile ödeme seçeneği işaretledim, kapıya geldiler. Post yok. Kutuya bakın ne yazıyor dedim kartla ödeme yazıyor. Şubeden alın dediler. Şubeye gittim. Post cihazını biri almış. Nakit istediler. Şikâyetçi oldum. Eve gidin biz getirelim dediler. Gelmişler, evde değildim. Şubeye gidip tekrar post cihazından çektiler. insanı dansöz ettiler bir o yana bir bu yana.
Yapacağınız işe tüküreyim dediğim kargo. Evde olduğuma adamları ikna etmek için kırk takla atıyorum, yok Evde değilmişim.

Ruhum sokak sokak geziyor ama bedenim evde yeminle.
29 ekim reklamı tüylerimi diken diken eden kargo firması. gerçekten de bir sonraki gün olmazdı. çünkü, mondros yıl dönümüydü. esaret altında bir milletin özgürlüğüne kauştuğu tarih zaten tesadüfi olamazdı. atatürk ve silah arkadaşlarına çok şey borçluyuz.

https://www.youtube.com/watch?v=fTfTcq05tKg
ptt’den sonra kepaze kargolar listesine ikinci sıradan girer. sevmiyoruz.
En rezalet kargo şirketidir. Müşteri hizmetleri dışında asla ulaşamazsınız.. hep meşgullerdir yersen.. Allah düşürmesin dediğim kargo şirketidir.
görsel
https://tr.sputniknews.co...0i-avusturyalilarin-oldu/
daha berbatı için sürat denen şey ve ptt kargo.
Kapida odemeli tahsilat olunca efendi gibi telefondan arayan, dedigi saatte de kargoyu getiren kargo firmasi.

Normal kargolarda tam bir omur torpusu. Allah bunlarin eline dusenlere sabir versin.

Pesin edit: pandemi su bu diye duyar kasacak mericler az oteye siktirsinler. Bunlar, bundan 2 sene once de ayniydi.