bugün

(bkz: maruniler)
(bkz: haifa wehbe)
(bkz: myriam fares)
henüz erkekle tokuşmamış olan dişil arap bünyelerdir. dışarda kapalı ama evde ve yatakta tam bir kaltak oldukları söylenir. dışarda kaltak , evde buzdolabı olanlardan çok çok daha iyidirler yani.
(bkz: anladıysam arap olayım)
ekseriyetle güzel gözlüdürler.
türk kadınına en çok benzeyen kadınlardır. çok güzel hatlara sahip olanları varsa da genelde dar omuzlar, göbek ve büyük kalça kombinasyonuna sık rastlanır. ciltleri yumuşaktır, etleri de yine yumuşaktır bıngıl bıngıl diye tabir ettiğimiz olay var bu kadınlarda. batı kadınına karşı en büyük avantajı doğu kadınına özgü cilveleridir. türk kadını nazı kafa sikerek, trip atarak, çamura yatarak ne bilim şişe takarak yapıyor. arap kadınları ölçüyü çok kaçırmaz, tatlıdır yani o kaçma-kovalama oyunları.
tadı hoş kızlardır, damakta kalır.
gözleri güzeldir gözleri.
sanılanın aksine güzeldirler.
çok para yerler , kendilerine bakarlar.
erkeklerini memnun etmesini de bilirler.
sarışınları da vardır. *

edit: hahahahaha, "yattara diyosun yani" diye bir mesaj geldi. * hayır arkadaşlar lan. beyaz tenli, sarı saçlı arap işte. var yani. var, biliyorum da konuşuyorum. *
bir talihsizlik sonucu karşılaştığım insan görünümlü kişiler. sanki onlara yaklaşan* her erkek ona tecavüz edecekmiş gibi bir karmaşa içindedirler ve bunu bağıra çığıra tepki vermek suretiyle gösterirler.
çoğunun ayakları güzeldir.
geneli gayet çekici ve seksidir, ancak güzellik konusunda iran kızlarının eline su dökemezler.
geneli güzel olan kızlardır efendim.
gözleri ateş gibi yakan kızlardır.

işkembeden sallamıyorum. faslı, mısırlı ve libyalı kızlar tanıdım. çok iyilerdi.

lübnanlı kızlar bilhassa güzeldir.

http://www.youtube.com/watch?v=iXZcIZ_Y7Ms
Camdan baktıklarına dair bir söylenti vardır.
çok güzelleri olduğu gibi, çok çirkinleri de vardır. ancak geneli güzel ve çekicidir.
Kesimlikle çok çekicidirler kapali olduklari peçe taktiklari halde dönüp dönüp bakarsiniz gözleri ayri bi güzel olur özendim şimdi.
türkiye'dekiler istisnasız olarak koca götlü, kısacık boylu, tıknaz ve çirkindir.
Pörtlek gözlü ve cirtlak seslidirler. En azından urfadakiler öyle.
yağmur yağdığı zaman camlarda görebileceğiniz kızlardır.
makyajı abartanları çok itici olan kızlardır.
fena değiller.
mersin arapları fena değildir bekarları ortalamanın üstünde evlileri vasatın altındadır.
göbek atmayi iyi bilip çok seven kizlardir.