bugün

yıllarca sözlüklerde yazar dahi olsanız, yani kuralları bilseniz bile bunu yapmak istiyormu$ arada insan artık. çok net cevap vermek istiyor, entry kasıp yazmanın verdiği artık yorgunluğun bir ödülü olarak görüyor insan. ufak kaçamak denir ya, bu da öyle bir$ey. bazı ba$lıkların altına ulan bunu yazmazsam ölürüm dü$üncesi ile o entry' nin silinebileceğini bile bile onu oraya yazarsınız. ya da yazmak ister, yazamazsınız. çünkü burası sözlüktür. doğrudur.

mesela bir maç öncesi dönen entryler sırasında, arada gelir bana ; banko 111111111111111 kaçırmayın iddia kuponuza falan yazmak isterim.

ya da maç esnasında "gooooooooooooooooooool nası koduk of diye" yazmak. ya da bunu daha da sadele$tirip eklemek.

hiç değilse ibrahim tatlıses ba$lığının altına yıldız tilbe' ye nası forum tarzı ya da youtube küfürle$meleri tarzında rencide ettiyse ona kar$ılık çok net bir entry girmek isterdim o $ahsiyetin altına.

arada uçan tekme falan atmak istiyorum duvarlara, evet bunu yapıyorum ama yıkamıyorum duvarı. bu da öle i$te.

gülmeyin lan. *