bugün

görsel

Bursa’da, aracına, sileceklerine astığı iç çamaşırıyla gögüs bölgesini kapatarak, çıplak kadın afişi yapıştıran R.M.O. (22), bir sürücü tarafından çekilen görüntülerin sosyal medyada paylaşılması üzerine gözaltına alındı. ifadesinde "Macera olsun istedim" diyen genç, karayolları kanununa muhalefetten para cezası kesilip, adliyeye sevk edildi.

https://www.google.com/am...ndi-macera-olsun-istedim/
Bunun nesi suç.
izledim haberi çok yaratıcı sileceklerin hareket bayağı iyi olmuş.
görsel

(bkz: swh).
Bu eşi benzeri olmayan milletimin yaratıcılığını pozitif kullanacak bir lider lazım bu ülkeye. Senin doğaçlamana gurban babbaaa.
Neden ceza almış ki, bence çok yaratıcıydı.
bence de yaratıcı. ceza almalı ama. macera arıyormuş al sana macera.
Bunun nesi suç abi? Ohooo. Ben rahat rahat beğendiğim bir kadının yarı çıplak fotoğrafını bastırttığım t shirt'le sokakta gezemeyeceksem lanet olsun böyle işe! Hiçte laik, seküler değiller görüyor musun! Nerede ileri görüş, nerede aydınlık!
anlamadığım konu suç unsuru nerede. lan ülke bildiğin iran'a döndü. iranlılar entelektüel insanlar ama o ayrı. bizim toplum mal.
oruç ayında yapılırmı lan bu (bkz: konya)
bu suç ise tiktok, instagram denen am pazarında göt baş sergileyenleri ne yapmalı? onlar kadındı dimi pardon. hem kadınlar masumdu dimi.
topluma kötü örnek olduğu için hakkında işlem yapılması gereken sürücüdür.
ufak bir ekleme:
normal şartlar altında liberal politikaların işlediği bir ülkede yaşanıyorsa, aracın şoföre ait olduğunu göz önünde bulundurarak yazıyorum:
para cezası verilmemesi gerekir.
araba sahibi kendisi olduğundan ötürü istediğini yapmakta özgür olması gerekir.
görselde gördüğüm kadarıyla suç unsuru oluşturacak; bir yönlendirme vs. yok. hani görselin altında telefon numarası olur, bir açık adres olur vs. anlarım da,
saçmalık işte.
işine gelince liberal ülke, gelmeyince değil. hüküm ve kanunlar kafalar nasıl eserse öyle esiyor işte.
Tırcılar yapınca bişey yok mazlum vatandaş yapınca auuw.
memleket mesele olduğu için çok şaşılmayacak bir durum. eğlenceli de amma velakin bazı abazaları şarampole uçurabilir.
arkasındaki aracın kendisini sollamasını istemeyen sürücüdür ayrıca.
hani ifade özgürlüğü vardı bu ülkede çocuk kendini böyle ifade ediyor demek ne tutukluyorsunuz rahatsız olan bakmasın kardeşim.
Konunun özgürlükle alakası yok. Trafikte diğer sürücülerin dikkatini dağıtacak özellikte olan her türlü resim ve yazı uzun yıllardır yasak. Kamyon arkası yazılarının da son yıllarda pek görülmemesi aynı sebepten.
yine bursa yine skandal olması şaşırtmayan eylemdir. cidden çok yazık..