bugün

aptal aptal kelimeler yazıp marjinal olduğunu sanan tipler olacaktı, olamadı, oldurmadılar.

hani şu yaaa diyeceğine[ki onu da demesin denyo] yhaaa diyen, seviyoruz yazacağına sewiorusss gibi salak salak kelimeler yazan, bebeğim diyeceğine bebeqhiimm yazan gerizekalı insanlardır.

daha çok facebook yorumları ve msn iletilerinde görülür. ha bir de mesaj var tabi ki. hayır kardeşim bunları böyle yazınca ne oluyorsun gözünü seveyim. ne oluyo yani. götün tavana vuruyo desem zaten çoğunun götü tavan yapmış[anla işte], ben marjinalim ben farklıyım tavırlarıysa biliyoruz bizden farklısın. ne yani amacın ne gerzek bünye.

bi bakayım diyorum arkadaşlarımın yorumlarına;

-ayyy btnm ne kdr süppperrsss çıkmışsın yaa, bebeqiiim benm..

-süpersss baboli süpersss olmuş..kanko bize kız bırkmadn yhaa..yürü moruk..

bunlar ne lan. çıkıyorum hemen *mına koyum. iğreniyorum arkadaşım ve arkadaşlarından. hayır o da altına yazmış.

-eywwaallahh bro

-saol shekerim

diye. o da beynini kaldırmış dolabına. git bak dicem tozlanmıştır sil bi dicem. anlamicak.

sonra mesaj geliyor arkadaşımdan.

-shekeyiim nabıyon yhaa, össslediim varyaa seni..nasılsın bakkemm.

ne denir allasen bu mesaja. cevap vermiyorum ya da ''işim var -cnm- sonra konuşurusss'' diyorum.

aptal mısınız güzel kardeşlerim siz. kelime değiştirerek marjinal mi olunur, daha mı güzelleşiyorsunuz, havanız mı oluyor. oksijen tüketmeyin lan. fazla yer işgal etmeyin, hadi çüktürün gidin bakıyım..
mesela:

"ben burda büyük bir savaşım verirken, sizin alelade düşünsellerle kısmi integrasyona gitmeniz hiç mantıklı değil."
haklarında başlık açılıp eleştirilmeleri, yerin dibine sokulmaları bile fayda etmeyecek tiplerdir. bildiğin tip işte. allah yaratmış. başımız önde.
bunlar bi de kankaloji kelimesini yaratmışlardır.
(bkz: turkcenin yozlasmasi) veya (bkz: türkçenin yozlaştırılması)
(bkz: türkçe yi korumayanları korunacak hale getirelim)
"m*al" dır kısaca.
(bkz: yha)
(bkz: efet)
'yav şimdi geçen hafta ingilteredeydim, ingilterede buradaki gibi fog yok'!!!!!

veya

'bu ürünümüz tamamen naturel ve healthy bir üründür'!!!!!!!!!!!!!!!!!!

veya

'türkiye'de feyşın sektörü git gide bir develop içinde' !!!!!!!

(bkz: az bi cyktrn gidin)
türkçeyi sığırlaştıran sığır tiplerdir bunlar. ingiliz gramer yapısını kullanmayı medeniyet sanan sırıl sıklam salaklardır, ki bunlar gerizekalılığın limitlerini zorlayarak çağ kapatıp çağ açmışlardır. Açtıkları çağı biz amsalak çağı olarak adlandırıyoruz.
(bkz: mharjinal neğ dhemek lağn) tepkimesini verebilen tiplerdir.
(bkz: yapma demiyorum hobi olarak yine yap)
kelimelere aptal diyen yazarın feryadıdır.kelimeler değil yazarlar aptal olabilir.
kendilerini bir halt sanan tipler. Uğrasmak zordur kendileriyle.