bugün

entry'ler (27)

üniversiteli olmasına rağmen sevişemeyen kezban

Günümüz gençliğinin dışlamaya çalıştığı kız tipidir. Onuru ve gururunu koruyabilen ne güzel insandir o!

terk eden sevgiliyi barışmaya ikna edip terk etmek

En güzel intikam alma metodudur *

avea yıkılan paket

Avea yıkılan paket gerçekten yıkıliyor. Yalnız günlerdir hattımin geçmesini bekliyorum bu da çalışanların beceriksizliğinden kaynaklanıyor sanırım.

tayt giyip götü kazakla kapatmak

Abaza style takılan erkeklerin en sevdiği kız tipidir. Hatta onlar için kapatmasına gerek bile yoktur.

tayt giyerek sokağa çıkan kız

üstüne uzun bir şeyler giymedi ise tüm dikkatleri üzerine çeker. Ve hiç iyi gözle bakmazlar kendisine.

ülkene sahip çık kampanyası

ülkene sahip çıkmak kendi fikirlerini herkese kabul ettirmekle degil. herkese özgür yaşam hakkı vermekle olur

mervelerin babası

kızı mervenin sayısız arkadaslarından hiç bıkmayan masum adamdır.

erkeklerin iyi tarafları

yanlarındaki bayanı sahiplenmeleri ve korumaları çok etkileyicidir.

bayan kuaföründe çalışan erkek

"yakışıklı ise tüm kızlar ona hayran olur, değilse de kız bulmak için o işe girmiştir" sözünü üstlenen erkektir.

yazar nicklerinden meslek tahmini yapmak

işi gücü olmayan yazarların boş işlerle uğraşmak için açmış oldukları bir yazıdır.

kan dökmenin verdiği büyük zevk

kan dökmekten hiç bir zaman zevk almadığım için nasıl bir şeydir bilemiyorum.

kemalistlerin türkiye den sürgün edilmesi

saçma bir düşüncedir. Bu ülke, toprakları üzerinde yaşayan herkesin vatanıdır. Hiç kimse sürgün edilmemelidir.

tecavüz kutsal haktır kürtaj ise şerefsizlik

günümüz insanının doğal karşıladığı sistem bozukluğu.

sözlük yazarlarının itirafları

eski sevgilimi yeni sevgilisinden ayırdıktan sonra yaşadığım haz hiç bir şeyde yoktu ya lan.

erkeğin iyisi

tamam karıcım, peki karıcım diyen erkektir.

cebinde 20 lirayla dolaşmaya utanmayan genç

insanlara ceplerindeki paraya göre değer veren insanlar için acınası bir haldedir ne yazık ki!

çay içmek

her ne kadar çok sevilse de benim bir türlü sevemediğim bir içecek türüdür.

mehmet akif ersoy un şair sayıldığı ülkede yaşamak

istiklal marşımızın şairidir. Allah bu memlekete bir daha istiklal marşı yazdırmasın.

ya ben lan neyse bir şey demiyorum

şimdilik bu konuyu kapatıyorum. Zamanı gelince daha ayrıntılı bir şekilde açılmak üzere kapanan konudur.

sözlükte kadın yazar istemiyoruz

kendilerini bir halt sanan erkeklerin başlattığı bir kampanyadır. Maalesef başarılı olacaklarını sanmıyorum.