bugün

mirc nicki gibi. "aktif pasif ogrenci".
Şerefsiz desen şerefsizlere hakaret edilen lanet olası insan. kaldığı yerde o kadar iyi bakılmaktadır ki adamın içinden lan bu zamana kadar boşuna dağda bayırda boşuna çile çekmişim keşke önceden tutuklansaymışım dediği sanılmaktadır.
adı batasıcanın kısaltması.
çince'de bebek katili orospu çocuğu demektir.
döl israfı
bahsi geçen şahıs terörist ele başıysa onun dünyasını s.keyim...
Mit'e bağlı bir işyerinde 'office boy' luk yapmış olan bir küçük bir eleman.
Şu günlerde masum rolü verilmek istenen piç. yemezler lan yemezler... herşeyin bedelini tek tek burnundan getirteceğiz iNŞALLAH...

apo'yu masum diye gösterme çabaları başladı medyada. herşey üstüne yemin olsun ölürüm de o piçi rahat bırakmam bıraktırmam. herkes biliyor o kansızın masumiyetini vs... siktiğim m.ali birand kitabında tayfun talipoğlu'nun röportajına yer vermiş ve şöyle yazıyor: "apo ağladı helikopter kazasıyla şehit düşen 17 asker için ve çok samimiydi. onların da bu toprakların insanı olduğunu biliyorum dedi" demiş. sen kimsin ki bu topraklar hakkında yorum yapabiliyorsun amk çocugu... hiç bir zaman masum insan olamayacaksın. DEĞiLSiN ÇÜNKÜ......
Seninle yaşamak için,
Aramızda Adem ile Havva’dan beri
Ekilen kara çalıların sökülmesi
Yükseltilen duvarların kaldırılması gerekir
Bunun için,
ilk sınıf, ilk hakim,
yalancı ve zalim erkekliğin yenilmesi
Ve
Uygarlığın çaldığı ateşin alınması gerekir.
Prometeus’lara bedel bir kavgayı göze aldım.
Dünyayı karşımda buldum
Promete’nin memleketinde
Haince esir düşürüldüm
Ey kutsal Ana
Ve
Sevda Kadını
harflerinin arasına nokta konduğu takdirde ( "a.p.o." ) olschool bir türk rapçisini hatılatır.
nevrozda söylenme rekoru kıran isimdir.
-serok biji apo
edit: lan niye eksilendim anlamadım. apocuyum demiyorum sadece nevrozda söyleniliyor diyorum *
inka mitolojisinde dağ tanrısı.
tümör baskılayıcı gen olup mutasyonu sonucu kalın bağırsak kanseri gelişir.
yunancada olmak manasına gelmekle birlikte türkçede abdullah'ın kısaltılmışıdır. kürtçede de dayı, emmi manasına gelir.
sanıldığı gibi kürt değildir. %100 ermeni kanı taşır. brazzers'da ise annesinin özgeçmişini bulabilirsiniz.
uzun hali abdullah olan isim.
bu iktidar sayesinde yakın bi zaman içerisinde imralıdan çıkıp, ev hapsi, daha sonra da meclise kadar girmesi muhtemel bebek katili, şehit ailelerine linç edilmek üzere verilmesi gereken terörist başı..
devletin adamıdır. eski bir mit ajanıdır. kürtleride kandırıyorlar amk. sonra birde ermeni asıllı. nasıl kkürt lideri oluyor anlamlandıramıyorum.
açıkça söylüyorum, sen gidip marksist komünistleri düşman görmedikçe ve bu adama terör örgütü başı dedikçe sorun bitmez. sorun ideolojik. kürtçü komünist sosyalistlere şiddet uygulayacaksın her alanda.

edit: bazı komünistlerin zoruna gitmiş eksiyi basmış ibişler.
sikip sikip çoğaltılası bir zattır.
çoğaldıkça tekrar tekrar kazığa oturtmak için...
Apo Arnavutça'da veya - yahut anlamlarına geliyor.
pis kaka at boku seni!

not: hadi yukarıdakileri oyladığınız gibi benide artılara boğun. çok uyanığım ben.

edit: amınıza koyayım.
Bunu mu demek istediniz? orospu çocuğu
orospu çocuğu teriminin kısaltılmış hali.

diğer apo'ları tenzih ederim.
en ağır küfürlerin bile iltifat sayılacağı bir tür şey. (isim bulunamadı.)