bugün

ütünün fişi, doğalgazın olası açık kalması, sürekli kapınıza dayanan sapıklar, kim o denmeden açılmamalar. Kapının gözünden bakılmaması devlet meseleleri, bitmek bilmeyen o dolaptaki yemekler. (ısıtıp ısıtıp hem de). Kolu komşunun hatırları. eee daha daha napıyonuzlar. Sanırsın akut görevlisi ve sanki biz mahrumiyet bölgesin de yaşıyoruz.

enerji, peygamber sabrı, irade ve güç isteyen bir hususdur.
-aluoğğ.
+oğlum napıyorsun?
-yatıyuommm.
+kardeşin napıyor?
-onu arayıp sorsana ya.
+nerde evde mi?
-galiba. yatıyom diyom.
+ben yoldayım geliyorum.
-tamam.
+sen nasılsın?
-yatıyom.
+yok öyle değil iyi misin?
-ya yatıyom anne iyi veya kötü.
+kardeşin iyi demi?
-ya bi bok yoktu. sabahtan akşama tribe girecek değil ya. iyidir. bırak yatam.
+tamam yat oğlum iyi uykular.
-sağol.
+oğlumm.
-heee.
+evde ekmek var mı?
-yok alsana gelirken.
+sen niye almadın?
-üşendim.
+karpuz yata yata büyür.
-ahaha komikti ama yatıyorum anne.
+tamam oğlum. kaç tane alayım?
-takıl kafana göre ya.
+tamam.

sonuç mu? eve gelir ekmek almaya ben giderim. madem o kadar konuştuk boşa mı konuştuk?

yemin ediyorum telefon kadar gereksiz alet yok.
Tam 9 gün olmuş sözlük konuşmayalı. Kadın bana küsüp aramamış. Ve benim de sürekli kafama takılıyor aramam lazım bugün arayayım yarın arayayım diye ama bi türlü fırsat bulmadım.

Telefonda konuşmaktan çok bunalıyorum bazen. Zaten günlük hayatta konuşkan biriyim çenem ağrıyor bir de telefonda enerji haracamak zor geliyor. O yüzde olsa gerek birilerini aramak çok zor bi iş geliyor bana. Birisi ararsa açıp konuşuyorum ama. Neyse öyle işte. Ben 3 gün falan oldu sanmıştım konuşmayalı ama dile kolay 9 gün. Üzüldüm vallahi gönlünü almam lazım. Merak da etmiş kendimi çok kötü hissettim.
Güncel konular top 5:

1) ne zaman evleneceksin?
2) kardeşin üniversite okumak istemiyor bak ikna et onu.
3) sana da yük olmak istemiyoruz ama..
4) dıdısıgillerin selamı var.
5) ne kadar çok küfür ediyorsun sen?