bugün

Şu linkte görülebilecek ergendir;
https://twitter.com/myway.../1272581993847455749?s=20
işte yeni türkiye'de gençlik.
prezervatif bedava olsun maske gibi. devlet dağıtsın.
https://youtu.be/JFVgKHO--Yg
vay arkadaş. yok la yok biz iyi dönemde dünyaya gelmişiz yine. bu dönem çok boktan.
izlerken ben utandım.
Amk ergeni civciv gibi kafayı boyamış tipinden belli zaten.
Saygısız. Kadir kıymet bilmez tip.
bir kesim böyle şeyler yapıp gülebiliyor, bir kesimin de hayat amacı audi' ye binip kebap yemek.

nasıl bir ortama evrildik böyle, anlaşılmıyor artık.
Büyüdüğünde AKP'ye oy verecektir. Tipinden belli.

Hani diyoruz ya "kim oy veriyor bunlara aq" diye, aha bunlar işte!
ulan yerlere yattım ya ayyyy uzun zamandır bu kadar gülmemiştim offff.
nasıl da şaaappp diye oturttu karının kafaya asshswjsjsjs.
tse belgeli değil secereli bi orospu çocuğunun yaptığı ibneliktir..
Ulan ben dedemin dayağına hiç denk gelmedim ama kızdığını bakışından anlar, her ne halt ediyorsam vazgeçerdim. Keza babam da aynı şekilde. Bizde görgü Nesilden nesile böyle ilerledi.
Şimdi şuna bakıyorum da bu saatten sonra düzelmez bu. AMK Twitter, tiktok ergenleri.
Hoof bana sövecek bir şey bırakmamışsınız. Yine gej kaldım.

Hal ve harekâtından anladığım kadariyle homoseksüel bir ergendir.

Konuşma ve gülüşü de tam sopalık. ıslata ıslata Dinlene dinlene dövülmelik bir tip.
Şimdi bu ibnetor dövülmez mi?
Soruyorum, ağzını burnumu patlatıp bırakacak bir abisi, büyüğü olsa bu hareketi yapabilir mi?

Bu kadar şımartarak, yüz vererek yetiştirirseniz çocuklarınızı üstünüze bile sıçabilirler.

Suç bu ergende değil bunu dünyaya getiren ama yetiştirme kısmını es geçen o..... evlatlarında.
Yanarak can verse yine üzülmem.

"aaa nolcak şimdi" diyor kadın. Seni böyle yetiştirenlerde suç asıl.
Böylelerini eğitemezsin. Islak odunla sabaha kadar tüm kemiklerini kırana kadar döveceksin
Anneanne nasıl evlat yetiştirdi ise, evladı da annesi gibi davranıp evlat yetiştirmiş.
Sonuç olarak; torun denen çakma Justin Bieber anneannesinin kafasında yumurta kırıyor.
Kesinlikle bu çakma Justin Bieber de ebeveynleri yolundan gidecek ve bunun oğlu da kafasında yumurta kırmasa bile götüne parmak atıp eheeheehe diye gülerek sosyal medyada paylaşıp like alacak.
ilahi adalet, ne ekerseniz onu biçersin.
Asla ayıplanacak, üzülecek, hor görülecek, kızılacak, acınacak bir durum değil.
çocukta bi ibne tipi var kesin izmirli aile.
Çok yüz verilmiş bir adet velet. Orda kokar diyen de annesiyse eğer alsın eseriyle övünsün. Ya da her kimse.. Tek sorun kokuydu ya..
Bugün de başkasının yerine utandım. Hayır komik olan ne onu da anlayabilmiş değilim yazık kadın bir şey de diyemiyor şok olmuş.
anneannesinin hiç suçu yok.bu piçin babası bu piçi dövüp komaya sokmuyorsa o babanın sülalesini sikeyim kendi payıma.
tipinde meymenet yok. tipini....
ne vicdanım alıyor nede terbiyem. ailesine bunu yapan, yarın k.edi g.tünde torpilde patlatır.
2 gün sonra anneannesi açıklama yapar.torunumu rahat birakin der olur biter.

O yüzden kasmayın.
bizim zamanımızda bunu ananemize yapacağız, önce ananemiz sonra annemiz, o yumurta kartonunu götümüze sokardı herhalde.

gerçi biz, ananemize saygıda kusur etmez, hürmet ederdik. mesela biri ananemin tepesinde bırak yumurta kırmayı, sözle bile bunu ifade edip, saygısızlık etse idi, o ergenin götüne tek tek 30 yumurtayı sokardım herhalde.

ekleme: ahh ananem. çok özledim seni :/.

ayrıca ergen tipin, tipi de silme dayaklık. iticilik abidesi nerede ise.