bugün

her ne kadar tercih ettiği kıyafet seçimini mantıklı bulmasam da yaşattığı seyir zevkiyle birçok insanın hayır duasını almıştır. ayrıca nedendir bilmiyorum ama söz konusu ankara soğuğu olunca ateşli bir insan hissi de veriyor mini eteğiyle.
Yürek isteyen eylem.
Edit: mini etekle niye otobüs bekliyorsa.
manyamıştır. net. 2 hafta önce hotel önüne sigaraya çıktım ufoönünde içtim. o derece.
taksi parasını hesap etmeden giymiştir o eteği. ya da gittiği yerde evine bırakabilecek biri olmayışını es geçmiştir. yoksa hem mini giyip hem de otobüs beklemek pek bayanlara göre değil.
bacaklarımı göstercem diye diye soğuktan donarak geberen kızdır.
bugün titrek bi abimizin ostim durağında içten yanmalı diye nitelendirdiği kızdır.
ulusta beklemesi muhtemel olmayan kızdır.
edit: (bkz: orayı yıkarlar)
mini eteğin altında motor olduğundan dolayı üşümesi imkansızlaşan bir durumdur.
Gencligine guvenen zilli bir pacozdan fazlasi degildir. Bak tansiyonum firladi yine...
Çalışan motor soğumaz lafının yakıştığı kızdır.
hani kimse yanlış anlamasın ama, kaşardır. gayet açık ve net.
izleyenlerin içini ısıtacak olan kızdır. Evet.
böyle bir şehirde ve bu saatte bekliyorsa kimse kusura bakmasın ama; buraya bakarlar.
Gerizekalidir. Ancak Durağı bi düzine abaza ile doldurma yeteneği önemsenmelidir..
kış gelmeden libido aşısı olması gereken arkadaşımızdır.

vesselam...
anasının amını görmesine ramak kalmış kızdır.
kız değildir o iyi bak evlat sesi kalın mıydı.
ankara soğunda donarak ölmekte olan insanlara hayatın güzelliklerini hatırlatmakta ve dayanın çocuklar güzel güneşli günler göreceksiniz mesajını vermektedir. abartmış olabilirim ama böyledir daha ne istiyorsunuz lan dondurucu soğukta mini etekli kız görmek herkese kısmet olmaz. allah başımızdan eksik etmesin böylelerini.
Yolludur o yollu.
Hiç görmediğim kızdır.
otobüs niye bekliyorsun kızıdır, git bin taksiye işte.
edit: gerçi o daha beter ya.
rustur .
aslında kendiside durumdan rahatsız olan ama hevesine yenik düşen kız tipidir.
travesti olma olasılığı vardır.
güncel Önemli Başlıklar