bugün

hükümettir. tayyibin emri ile yapılmıştır. bu ülkedeki en büyük terörist o çünkü.
selahattin demirtaş ve diğer hdpli orospu çocukları.
Hicbir zaman asıl fail ortaya cikmayacak. Taraflar birbirlerini suçlayacaktır.
(bkz: ergenekon)
suruç taki patlamanın sorumlularını bulmayanlardır.
akp, pkk, hdp ve mit dörtlüsü.
yalnız değilim. selahattin Demirtaş başkan barış güvercinidir!

mustafa kemal yaşasaydı partisi hdp olurdu!
morgandexter;

(bkz: çaktırma)
Türkiyede patlamalardan sorumlu birim pkk dır çünkü yıllardır var ve altyapıya sahip işid falan hikaye türkiyede eylem yapmak isteyen pkk yardımıyla yapar.
pkk dır. 2 dir seçime girerken pkk köpeklerinin dibinde bomba patlıyor bak sen... kimin çıkarınaydı önceki diyarbakır patlaması? sazcı pkklı selahattinin. lakin bu sefer yemez. bu sefer sana mağdur edebiyatı yok selo. zira durmadı diye katlettiğin , sakallı diye kafasını taşla ezdirdiğin insanlar var. çarşı izninde eşinin yanında , evinde uyurken öldürttüğün kişiler var. onların hesabı sorulacak. bu geberen pkk lı eniklere de gram üzülmedim. olan polisimize oldu.
hadi şimdi serkan inci'nin dediği gibi suçluyu bulalım kimi işaret ediyor deliller ?

* mitingteki patlama kimin işine yaradı ? 30 can ver 1 milyon tatlı su solcusu oyu kazan gayet mantıklı

* lgtb mitingine dahi ön saflarda giden hdpli gorillerin bir tanesinin dahi olmaması tesadüf müdür ? suruç gibi diyarbakır gibi .

* ve murat karayılan denen ayının açıklaması: '' "Ha yarın onlar şehirlerde daha fazla katliama yönelirlerse o zaman Ölümsüzler Taburu da metropollerde harekete geçer ''

ölümsüzler taburu her sol örgütte olduğu gibi tabi ki intihar bombacılarıdır.

evet hain hdp ve pkk kesinlikle barış güvercinidir sen bu kadar aptal oldukça daha çok olur bu olaylar. ulan sırrının selonun pkknın sikinde bile değilsiniz hala götünü yalıyorunuz bunların ilginç.
yabancı destekli hdpkk'dır.

http://www.uludagsozluk.com/e/29755709/
yahu çaktırmayın diyorum. makara yapıyorum onlara. onlar gibi beynimi kullanmadan nasıl yazabilirim diye test ediyorum.
Seçim yaklaşırken yine aynı senaryoları görüyoruz. Fazla konuşmaya gerek yok. Sorumlular barış süreci(!)Ni yürütenlerdir.
Eski istihbarat başkanı merhum mahir kaynak hocanın bir lafı vardır.

"Siyasi ya da toplumsal olaylar kimin işine geliyorsa sorumlusuda odur"

Diyarbakır patlaması geçmişte kimin işine geldiyse siyasi malzeme olarak kullandıysa yine onun işine yarayacak olaydır.

Ama ölen saf vatandaşlarımız olmuştur. Eli kanlı örgüt ve yandaşlarına sempati duyarken 2 kere düşünün.
bir açıdan baktığımda görüyorum ki tarih tekerrür ediyor gibi. ve öncekinin aynı şekilde tekerrür ediyor. örneğin suruçtaki patlamada hdpli vekiller yoktu, bunda da yok. lgtb mitingine kadar her mitinge katılan parti üyeleri burada da yine yoktu. garip. seçimler öncesi malum, öfke siyaseti için pkk tarafından hazırlanmış bir tertip olabilir. ama tabi bu bir ihtimal.

diğer ihtimal ise ışid ya da diğer dinci örgütler. ancak ışidin/diğerlerinin türkiyede metropol yapılanmaları ne dururmdadır, varsa da böyle eylemleri(solcu örgütlerin daha yetenekli olduğu) yapabilecek kabiliyeti var mıdır ya da bu eylemden ne gibi bir çıkarı vardır orasını bilemiyorum.
(bkz: #29956926)
Güvenlik zaafiyeti olmadığından kimse değildir.
Efkanda falan olacak değil ya.
Hakan fidan hiç olamaz.
Vali falan? yok canıım.
Emniyet müdürü? Paralelse olabilir.
Patlama sonrası Ahmet Davutoglu açıklamaları:

1.Patlama sonrası
"Canlı bomba eylem yapmadan yakalayamayız"(Canlı bomba patlarsa ölür"

2.Patlama sonrası:
"Bizim savundugumuz islamla IŞiDin savundugu islam arasında 180 değil 360° fark var"

3.Patlama sonrası:
"Sorumluları biliyoruz eylemcilerden biri canlı bomba?!?!?" (Çok zeki)

Ülkeyi trollemiyosa bende bişey bilmiyom amk. Oyunuzu akpye verin GTA 6yı yaşayın.
görsel

bakkal rustem amcadir tek sorumlu, kim olacak baska?