bugün

Her yanıdır.
Hoslandigim kizin yari orali olmasi yetiyor ankara yi sevip guzel bulabilmem için.
istanbulluların siktir olup giderken mutlu olmasını izlemek. Yazık amk fakirlerine...
Son hayal kurucu nickli arkadaşa katılıyorum.
görsel
yazın bile hissettirdiği o melankolik hava, sanki film noir efekti...
esenboğa havalimanı.
Behzat Ç dir kanimca.
Her yanı güzel bir şehir. Bir şehir böyle olabilir mi ya?
sokakları denize çıkmayan şehir o yüzden biz yine vefasız sevgili istanbul'da kalalım.
Sakarya inklap apartmanı tiyatro Bar olabilir.
işiniz bittiğinde maştiden yahut ulustan ayağınızın kesilmesidir.
istanbula dönüş yolu.
istanbul dan uzak olması.
En guzel yani her istediginde anitkabir'e gidebilmendir.

Bana gore ise en guzel yeri ulus'tur. O eski yapilari gormeyi cok severim.
Gece manzarası.
Dikmen'i. Gerisini kafanıza göre tamamlayabilirsiniz.
sarı saçlı mavi gözlü.
bana uzak olmasıdır çok şükür..
Fışkiye.
insanı bile davranışlarından ötürü ün yapmıştır bozkırın ortasında orman ve küçük su birikintileri ile süslenmiş yerlileri oldukça sıcak davranan başkent olduğu gibi tarihi de bölgesel olarak ilginçtir hikayeleri ise fantastiktir eskiden bira fabrikası bile vardır bağırsağın en iyi halidir Atatürk orman çiftliği. ciddi anlamda okur yazar olmayan cahil kesimden göç almış olsana yerlilerinde kimseye zarar gelmez anlatılması bile uzun sürecek muhteşem şehirdir ha hatırlatayım bu arada izmir'de Yunan denize dökülmüştür ama ankarada dağdan aşşağı yuvarlanmışlardır.
Tşk
En güzel yanı ne bilmiyorum. Neden sevdiğimi de bilmiyorum zaten ama seviyorum ankarayı.
43 yıldır aradığım lakin hiç denk gelemediğim yanıdır...
sabah camdan dışarı bakıyorsun da hani hava mükemmel görünüyor ve sen üstüne bir şey almadan çıkıyorsun ya sonra götünün donmasından mütevellit bin pişmansın. hah işte bu pişmanlığı seviyorum ben. başka bir memlekette olmuyor. ankaraya has bir olay.
istanbul'dan daha ucuz daha az kalabalık trafiğinin çok daha az ve en önemlisi de istanbul'dan uzak olmasıdır. istanbul'dan uzak istanbul'dan farklı olduğu için kendini iyi hissedersin orada.