bugün

hititler'in kurucusu pithana'nın oğlu. son derece zalim bir hükümdardır. kuşatıp, aldığı hattuşaş'ı içinde kayda değer birşey olmadığı gerekçesiyle tamamen yakmış, topraklarına yaban otları diktirmiştir.
yeni bir beşinci nesil yazar adayı.*
kendisini efkar basmis, sigarasini yakmak icin bir sürü yol arayan yazarlarimizdan. tavsiyelerime uymasi, onun yüksek gerilime carpilmasina sebep olacagindan korktugum yazar.

yapma lan pisman etme adami!
evine çakmak ve sigara stoklamış olduğunu düşündüğüm; sigarasızlıktan bunalmadığı zaman gayet neşeli olan bir yazar.
(bkz: #4528341)
kitap okuması gereken yazar. bu ne be kompozisyon yazmayı bilmeyen ilkokul öğrencileri gibi...
antalyalı şahsiyet.
çorum'da ve o havalede bulunan tek 5 yıldızlı otel. bu yazın tek kişilik konaklama fiyatı 75 liraydı. şimdi baktımda bir web sitesi bilem yokmuş peeh.

(bkz: sizin yaptığınızı çorumlu yapmaz)
(bkz: anitta hotel)
Yaşadığı aşk acısından dolayı adına üzüldüğüm yazardır. Dertme dost. gelir geçer.
nihat doğan ı seviyorum diye şahsıma faşist yakıştırması yapan yazar. hiç yakıştıramadım.
hattuşayı lanetleyen kişilik. taa ki hattuşili gelip, anitta'nın soyundan olduğunu iddia ederek orayı yeniden iskan edene kadar.
sözlük yazarlarının ve kaşarlarının kendisinden öğreneceği çok şey vardır.
offroadla ilgilenen, hızlı olduğunu tahmin ettiğim yazar.
kasperskydan buram buram nefret eden ayrıca çok hoş sohbeti olan yazar.
iyi adamdır, sevilesidir. yazdığı yazılarda okunmaya değerdir.
(#10314659) anrtysiyle beni akşam akşam güldürmüştür. *
Yunan mitolojisinde bir tanrı.
yeni yıl için güzel temennilerde bulunan yazar. cümlemize efenim cümlemize. *
özel mesajla yazarların yeni yılını kutlayan zarif yazar. sağolsun.
özel mesajla kutladığı yeni yılımda bana aşk dilemiş yazar. hadi bakalım belki uğurludur. sağolasın.
tanımadağım ama bana özelden mesaj ile yeni yılımı kutlayan yazar..
hepimize aşk olsun..
yıllarımız umut dolsun..
attığı yeni yıl mesajıyla beni mutlu eden yazar.tesekkürler
atılan mesajlara, tek tek teşekkür eder yazar.iyi ki varsınız..
istanbul'a taşınırsa kiracım olacak uuser.

1500 kira, 3 aylık peşin, 1 kira bedeli depozito.
yeni yılımı ilk kutlayan kişi olarak beni sevindiren yazar.