bugün

öpülesi bir uusername'e sahip, yeni bir altıncı nesil yazar.*
gözüydü , burnuydu , kılıydı , tüyüydü v.s. şeklinde de versiyonları türeyecek olursa sözlükte bir angelina jolie oluşturabiliriz dediğim yeni nesil yazar arkadaşımızdır. *
tanim: son izledigim changeling filminde sanki palyaconun burnundaki kirmizi yarim-pinpon topu niyetinde dikkat cekmesiyle kendini kanitlamis iki adet kirmizi hava yastigi.
köfte kıvamında olan dudak tipidir. yiyesimiz gelir ama gel gör bulda yiyesin.
(bkz: midas in kulaklari) *
Öperken tamamen suratını öpmesi.

(bkz: Angelina tarafından öpülürken ölmek)
silindikten sonra samuel johnson'un dudakları şeklinde bir rumuza sahip troll olarak geri dönecek olandır.
boş kümenin bir üyesi.

(bkz: troll)
beni benden alan dudaklardır.
(#4818194) zekasini göstermis tahminime göre sisme kadin dudakli yazar.
* * * *
vicks sürülerek en azından yaklaşılabilecek dudaklar.
(#4818194) numarali enrty i yazmış olan bireydir. bu entry si ile muhtemelen öss ye 2 kez girmiş olduğunu ancak devlet üniversitesini kazanacak kapasite olmadığını devlet üniversitesinde okuyan öğrencilere karşı nefretininde buradan geldiği ihtimalinin yüksek olduğunu söyleyebiliriz.
devlet üniversitelerinde okuyan öğrencilerin söylediğine göre ağzı kokuyormuş. hepsine bu kokuyu alacak kadar yaklaşmış olmasıda hepsiylemi sorusunu akla getirmektedir.

edit: birinci paragraf, ikinci cümledeki muhtemel ortadan kalkmıştır. doğru tahmindir. (bkz: kapasite meselesi)
(bkz: #4724252) entrysiyle aysun kayacı'ya zeki demiş kişidir.
dehşete düştüm önce, şimdi ise gülüyorum!
angelina jolie başlığı altında incelenmesi gereken dudaklardır. çünkü kendisi sırf dudaktan oluşmaktadır.
resmen boş bir vakitte yaratılmış, müthiş çekici dudaklardır. * * *
doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar atasözünün öznesi. kendisi özel üniversite mezunu, ekonomik bağımsızlığını kazanmış bir iş kadınıdır. medyum keto'lara duyurulur.
büyük yazardır. hayır hayır entrysini okudum koptum yarıldım, onay verdim, adam tek cümleyle hayatın anlamını çıkarmış gibi iddialarım yok. hatta yazar olduğunu da şimdi öğrendim.

tek dayanağım nicki büyük olanın kendi de büyük olur.

edit: adam değil kadın....
o alt ve üst dudakların arasına attırılasıdır.*
(#4818367)
(#4724252) entryleriyle ekonomik bağımsızlık kelimesine fena halde kilitlenmis olduğu söylenebilir. (bkz: medyum keto)
oral sekste partnerinin başını tutmak isteyen yazardır.
(#4817800)
(#4817800) afiyet olsun.
(#4724168)*, (#4817800), (#4818421) bu gece sözlüğümüzü cinsellik konusunda oldukça bilgilendirmiş yazar!
gayet feminist bir yazardır.
(#4818534)
ayrıca:
(bkz: marjinal mahalle çocuğu)

--spoiler--
kendisinin de beyni bir yeriyle yer değiştircekken, bi'şiler olmuş beyin kaybolmuş heralde. yani girdiği entrylerden bu sonuç çıkıyor.
--spoiler--
edit: ayrıca kendisi bayağı hızlıymış. *
(bkz: tutmayın öpücem)
kendisinden (bkz: peniselin/#4534234), gibi bir entry beklediğimiz yazardır.