bugün

ben onları izlemekten sıkıldım onlar hep aynı showu yapmaktan sıkılmadılar. biraz değişsin repartuarları artık zaten izmirde gidicek fazla alternatif yok listeden ooze da çıkarmayalım.
hemoglabin mıktarının normalın altına düşmesi durumudur
erişkin erkeklerde 13 g/dL, kadınlarda 12 g/dL nin altında olması risk temsıl eder

ülkemızde görülen en sık anemı çesidi demır eksıklıgıne baglı anemıdır.
(bkz: ta amına koyayım)

edit: yine eksi oyluyosun bunu, hayır şarkıyı beğenmiyosan benden çıkarmıycan acısını. hey allahım.
(bkz: bilgi icerikli entry ye eksi oy veren ibne)
izmir de cok meshur oldugu soylenir...
istanbul'da konser vermeleri halinde konserlerine mutlaka gitmek istediğim gruptur. müzikal anlamda herhangi bir beklentim yoktur, tek niyetim o malum söz kalıbını orda bulunan diğer kişilerle birlikte haykırmaktır. zaten bu dünyada kaç kişinin hayatından o şekilde hitap edilecek birileri gelip geçmemiştir ki? eh artık sadece geçmişte bir siyah nokta olarak kalan, öyle kalması da gereken kişilere karşı insan içinde biriktirdiklerini bundan daha iyi nasıl dışarı atabilir ki...
yankı adlı üstsüz gitaristlerinin sahne şovuna çok şeyler kattığını düşündüğüm grup. birgün mutlaka türkiye onları dinleyecek.
konservatuardan arkadaslarla klibini cektigimiz muthis sarki... *
güzel sözlere sahip olan şarkıyı seslendiren gruptur. güzel şarkıdır ayrıldıktan sonra rahatlamaya birebirdir.
seni gördüm bir kafede
yanında beş lavuk ile
vs.vs.vs

sözleri ile değme arabesk şarkılara taş çıkaran , ama yine de sevimli bi şarkı yapmış grup..
http://www.anemirules.com/
meşhur olmak için küfürlü bir şarkı yazarak bir dönem gündeme gelmiş grup.
herderde deva olan izmir menseili grub.
bu sarkıyı soylemeyi cok seviyorsunuz biliyoruz. hepimizin kuyruk acısı var bunu da biliyoruz.
kopekler icin uzulmeye degmez.
kopekler burunlarının dibinde bile olsa, renk koru oldukları icin gokkusagının mucize renklerini goremezler. bizde zamanında bir kopege gokkusagının renklerini gordugumuzu anlatmaya calıstık ama hicbir kopegi inandıramadık arkadaslar. sizi uzenin, sizi uzenin, sizi uzenin ta a. koyayım

dumansız sigaranın
kopuksuz biranın
sensiz su hayatın
ta a. koyayım

sigara bırakılır
bira bırakılır
ama sen var ya sen gülüm
bırakılmazsın

sozlerin bıçak gibi deldi geçti cigerimi
sana verdim yuregimi
tuh a. koyayım

seni gordum bir kafede
yanında beş lavuk ile
selam verdim sktr cektim
yuh a. koyayım

gozyaslarımla beraber yagan yagmur damlaları meger askımızmıs bilemedim ben
ben seni sevdim ya o da bana yeter kopek
sen de beni terkedip sktr olup gittin ya
ben de senin gibilerin
ta a. koyayım

sana verdim yuregimi
taaaaa a. koyayım

http://www.youtube.com/watch?v=sP4rHNr2s_c

fazla lafa gerek yok...
bugunlerde cok usumemden dolayi yakalandigimi dusundugum hastalik. b vitamini eksikliginde gorulur.
latince anemia olarak da bilinen kanda alyuvar eksikliğidir.
kandaki hemoglobin miktarının normal değerlerden(12-16 g/dL) düşük olması durumudur. Birçok türü vardır:
demir eksikliği anemisi
megaloblastik anemi: b12 eksikliğinde
talesemi: akdeniz anemisi
orak hücreli anemi vs...
t.a.k den başka akılda kalan bi şarkısı olmayan gurup
Kısaca, halk arasında kansızlık olarak bilinen anemi, alyuvarların sayı olarak az olması ve alyuvarların içerisinde bulunan hemoglobin adı verilen maddenin miktarının azlığıdır.
Sadece Tak şarkısını bilenler amatör şarkıcı vasfını yakıştırıyorlar.Ama son albümünde "kadersizim" şarkısı harika yazmış söylemiş...
dunyanin belki de en duygusal, en icten, en sade davulcusunun *dahil oldugu gruptur.
(bkz: ameno) *
izmir li rock grubu.son dönemlerde foca rock tatılınde karsımıza cıktılar.Grup elemanları boy pos uzunlukları ile de sahneyi ve gözleri doldurmaktadırlar.bu cumartesi bildigim kadari ile istanbul kartal da bir halk konseri verecekler.
Kısaca, halk arasında kansızlık olarak bilinen anemi, alyuvarların sayı olarak az olması ve alyuvarların içerisinde bulunan hemoglobin adı verilen maddenin miktarının azlığıdır.
az pişmiş dalak yedirilmesi tavsiye olunur. kansızlığa bire bir.
internet kafelerde sigaranın serbest zamanlarında duman altı bir mekanda internetten keşfettiğim gruptu anemi ve şarkısı t.a.k sonra paylaşıma açmıştım ve takıldığımız kafede aylarca tek dinlenen şarkı olmuştu.

bir diğeri için :
(bkz: ölürüm hasretinle)