bugün

Gereksiz yazar.
sözlükten uzaklaştırılması gereken parazit bir yazardır.
"benim ki" (ilgi eki anlamındaki "ki") diye yazabilen yazar. Kalitesi, yazarlığı için ipucu olsun diye yazdım.
şu anda itin götüne sokulmakta olan yazar.

(bkz: itin götüne sokmak)
donuz'a alıp siklemeyin, yakında zaten silik olur.

entry'lerini okuyup gözünüzü boşuna yormayın zamanınızı harcamayın. değmez.
Mıknatısın aynı kutupları kadar iticidir.
akıldan noksan yazar.
Esaretin bedeli gibi bir filmi tam manasıyla izleyen ve anlayan yazar.

Unutma umut iyi şeydir ve iyi şeyler asla ölmez. Andy dufreyn.
Pek bir işe yaramayan gereksiz yazar. Tek yaptığı okumadan açık eksilemek.
aşırı derecede gereksiz bir yazar.
(bkz: tanimiyorum)
Açık eksileyen yazar.
Nefes aldırmayın ona *
kadrolu eksicim.

mesaisine sadık takipci.
açık oylama sonrasında eksi vererek sistemin açığını kapatmış kişi kutluyorum kendisini. vallahi bravo.
Troll olmaya çalışan ama beceremeyen sümsük. Keşke silik yese.
gerizekalı turnusolu sözlük yazarı ergen trollümsü. salakça olmayan tek bir entry girdiği ya da başlık açtığı görülmemiştir. trollük yapmaya çalışıyor ama 1,5 iq seviyesiyle onu da beceremiyor.
bende kendimi özel hissediyordum. demek genel davranışıymış.

seni affettim çocuk.
(bkz: kim o)
(bkz: dayak istemek)
Hobileri arasında beni açık oylayarak eksilemek bulunmaktadır. En yakın zamanda silik yemesi ümidiyle.
ilgi çekmeye çalışan, pek dikkate alınmaması gereken kişi.
başarısız troll girişimci. tabi ki dikkat çekmek amacına ulaşmış ve nick altını doldurtmayı başarmış olabilir ama elde edebileceği yegane başarı da budur zaten. ayrıca bu başlıkta yazılanları okumamla kendisinin eksi oy vermeye çalıştığını ancak idrak edebildim. bu nasıl bir boş adamlıktır. insanın böyle bir şeyle uğraşabileceği aklımın ucundan geçmezdi. 3 satırlık bir entry girdiğinde kendisi hakkında daha ciddi değerlendirmelerde bulunabilirim. sana trollük puanım 0, kaç üzerinden olduğu da sana kalmış.
Oytunkaran bunu görse adam yerine koyup suratına bakmaz * *.
Eskiden iyi çocuktu bu, sonradan bi deli dürttü sanırım yolunu şaşırdı.
Ben de diyorum beni açık eksilemeye çalışan kim. Bir sürü oy geliyor oğlum aradan seni nasıl seçeyim ben. Açıkla uğraşıp kendini yorma yani bas eksiyi geç.
kendisine şu mesajı veriyorum,
sen beğenme lan ayı!