bugün

Ben türk atasözlerine abyılıyorum. Bunun devamı şöyle olmalı: babasına bak oğlunu al.
görsel
eee, ama anam dindar, ben değilim, anam hırçın, ben panda gibiyim, tip olarak bile pek benzemiyoruz, çoğu konuda ona katılmıyorum.
Anasına bakarsam kızını almam ama kıza bakarsam aşık olurum

görsel
(bkz: leman sam)
Bunun cok dogru oldugunu düşünmüyorum. Cünkü annemle zit karakterde biriyim. Cogu huyumuzda benzemez. Sadece merhamet , ve duygusallik benziyor ama cogu kadin da aynidir sanirim.
görsel tam olarak budur.
Evlilik müessesesinin son bulmasına sebep olabilecek bie söz.
Tamamen yalandır. Evet.
Benim için güzel reklam olan cümle. Biri anneanneme bakıp benim hakkımda fikir edinecekse baya büyük şoka uğrar. Geçmiş olsun şimdiden.
atasözüdür. Bir kız almadan önce anasına bakılmasını tavsiye eder. bir yoldaşım "cehennemlik karının sübhanekelik kızına kaldık" demişti bana. evlilik konusunda bu atasözüne güvenilebilir. türk analarının çoğu " canımdan bezdim. lanet olsun" yaşar. oksijen tinerlenip kükürt dioksit tükürür. nursuz suratsız, gebermemiş, cehennemlik yaratıktırlar.
görsel
beni babama bakıp almak daha mantıklı aynı pat patlanmamış ay çiçeği delifişekliği.
görsel
--spoiler--
humbert humbert'ın lolita'yı kapabilmek için tersten uyguladığı taktik (kıza göz koyup anasıyla evlenmişti).
--spoiler--

(bkz: humbert humbert)
(bkz: lolita)
görsel
Alma
(bkz: zehra çilingiroğlu)
aslına bu atasözü görünüş için söylenmemiştir. kızı annesinin yetiştirdiğini; hamaratlık, ev işlerindeki hüner, ahlak gibi konularda ustasına benzeyeceğini anlatmış atalar.
Show tv de başlayacak Yeni bir program.
Bir nevi tahmindir. Misal kaynana 100 kg sa ileride karınızda aynı şekilde boduk olacaktır.
3-5 yıl sonrasını değil 20 yıl sonrasını hesap edenlerin dikkate alması gereken atalarımızın sözüdür. Belli bi zaman sonra kızlar annelerine evriliyor.
Anasına bak, baldıza çak, kızıyla yat. Oh ne güzel hayat. (bkz: Baldız baldan tatlıdır) Ayıp şeyler bunlar.
(img:#1025255)
grup sekse yol acabilecek soylem.
Ancak şaşı bir erkeğin yapabileceği türden bir harekettir.