bugün

kölem olmak isteyen yazar.
özgür ruhlu, zeki yazar. biraz genç bir kardeşimiz. ama yaşından daha olgun tiplerdendir.
spottan cok sevdigim,adam gibi adam yazardir.
insanlığı, yazarlığı tartışılmaz sevdiğim bir kardeşimdir. aynı zamanda çokta iyi bir yazardır.
saygılı ve şahsına münhasır bir yazar.
(#28818959) Uzun olmasa da harbi kahkaha attırdı.*
(#28877635)

Üniversite kampüsünü adeta terör yuvası haline getirmiş kansızlarla mücadelesinde ölmüştür fırat.

Adam bıçaklamanın neresi şeref ulan? Siz değil misiniz "fikir özgürlüğü" diye zırlayan dürrükler? insanlara zorla, dayatma ile bir fikri kabul ettirmenin, üniversite kampüsünde propaganda yapmanın neresi özgürlük lan?

Eğitim yuvasını kandile çevir mücadele görüncede "200 kişiyi topladı" diye zırla. Lan ibine o bıçağı götüne yersin diye dalga geçtiğin adamı karşında görsen ananın yanına kaçarsın bunu hepimiz biliyoruz. Klavyende ki bölme tuşunu çıkar kendine gel.

Burası türkiye ulan. Bölücüler ile her daim mücadele edeceğiz. Zorunuza gitsede şunu o kalın kafanıza sokun bizde fıratlar çoktur kayıp ermeni spermi.

Türkiye bölünmez bir bütündür. Mücadelemiz bunun içindir klavye gerillası.

Tanım: klavye gerillalarından birisi. Tez zamanda silik yer umarım.
kendini anarşist sanan ergen yazar. bunlar bu sözlükte benimle birlikte yazabiliyor sen hesap et ne derece olmuş sözlük.

sorsan 17 dir. anarşistmiş. bıçakla boğazını kesip çöpe atmak ne kolay olur halbuki.
ahahaha çaylaklık nasılmış hewal? darısı silik yemenin başına.

görsel
(#29056354) mal yazar aklı sıra laf atmış.
atatürk ve türk düşmanı cahil medeniyetsiz bilgisiz kürt ırkçısı. ne kadar zeka küpü bir insan olduğunu girdiği entrylere bakarak anlayabilirsiniz.

herneyse ne diyorduk, heh iyi çaylaklıklar höwal*.
Herkesin nick altına yazı giren genital bölge lalesidir efenim.

Edit:direk g*t lalesidir efenim.
bu hÂl silik yemedi mi ya?

asfalta yapışan at dışkısı gibi herkesin nick altına saldırıyor g*t lalesi.
gerçek hayatta sivilcelerini sıkıp ezan okununca eve giden liselinin teki olduğuna eminim. birde ermeni bileği falan diyor ya gülüyorum.

tanım: silik yemesi gereken genital bölge lalesi ergenin teki.
Nam-ı diğer ermeni bilek*
Nasıl orospu çocuğu oldum yazarı apo olan kitap üzerine yüksek lisans ve doktora yapmış bir ermeni dölü.

Kitap hakkında sorusu olanlar hewale mesaj atabilir, profiline bakılırsa bu konuda baya bilgili.
Deli yazar gelip gidip laf atıyor bir ara türk bileğimi tadacak da neyse.
Kendini bi bok zanneden sempatizan yazar. Böyle tipler yüz yüzeyken konuşmaya bile cesaret edemezken internette saydırmayı çok severler.

K*rtlerin genel bi özelliği bu gerçi. Tekken havaları işlemez, 10 kişiyken kaplan kesilirler.
Kendisi beni dava edecekmiş.

Kendi yazdığı terör yanlısı ve türk milli değerlerine hakaret içerikli girilerinden haberi yok sanırım.

Hayır yani kendi zararlı çıkar, bana giren çıkan yok.
Mahkemede görüşürüz he*al.
Al hewal bir yönge s*k demek istediğim yazardır efenim.
Kendisinin terör yanlısı, türk milli değerlerine hakaret içerikli, atatürke hakaret içerikli birçok entrysi bulunmakta.

Modlar selam.

Aklı başında her türk yazarın şunun profiline girip girilerini şikayet etmesini rica ediyorum.

Ben gereken ekran görüntülerini ve ip adresini almış bulunmaktayım ve gerekli mecralara ileteceğim.

Saygılar.
bira yazar.

eğer çok yürekliyse özelden gelir adresini ve faceook hesabını verir, tabi eğer erkekse.
bira yazar.

eğer çok yürekliyse özelden gelir adresini ve faceook hesabını verir, tabi eğer erkekse. tabi kendi ülkelerinde sözlük yok çünkü nüfus yok! 3 milyonluk ülkede internet olsa ne olur? dünyanın en büyük sitelerinin bulunduğu 3.ülkenin sitelerini kullanır..
geri çekilin lütfen !
bildiğin linç kültürü la bu ?
irlandalı görmüş aksaray esnafı gibi dalmışsınız çocuğa *

gençler sakin bizi idare ile ters düşürmeyin.
öpüşün , barışın bakim.
herkes burbirinden Özür dilesin.
yoksa size sözlük falan yok , vallaha çökertiriz Sözlüğü ha !
Çiçek olun , yoksa kapatırız ışıkları.

hadi bakalım şeker çocuklar .
kavga yok , kavga yok
hakaret yok *

bir adet yazar

edit : şşşttt sükunet arz edin bakim *
arkadaşsınız siz öyle hemen kavga yok, hakaret yok ,tehdit yok .
beyin Firtinasi var , fikir alışverişi var.
Bir öpmeye başlarsam(anladınız siz onu) bırakmayacağım yazar.
Takip etmeden msj atılamayacağını sanan yaZar.

Kendisi burayı twitterla karıştırdı sanırım, gerçi oradan da kalktı bu özellik.

Bu akılsızlığını k*rtlüğüne veriyorum.