bugün

bize yardım etme aşkıyla yanı tutuşan sözlüğün bize bir lütfu.
bize yardım etme aşkıyla yanıp tutuşmasına rağmen yardımcı olamayan olay. sanırım yeterince uğraşılmamış kodla, eger girdiğimiz başlık yoksa ilk iki harfi alıp o harflerle başlayan başlıkları sıralıyor bu da 4-5 harften fazla olan başlıklarda bir işe yaramıyor haliyle.

bir de örnekleyeyim.. diyelim galatasaray lisesi'ni arayacağız ama elimiz sürçtü galatasray lisesi yazdık.

başlıgı bulamıyor ve yardımcı olmak için verdiği başlıklar şöyle:
ga
ga tech
gab
gabar dagi
gabardin
gabari
gabin
gabon
gabriel
gabriel and dresden
hiç bir işe yaramadığını söylesem ayıp etmiş olmayacağım sözlük yardımcımsısı..
nadirende olsa işe yarayan sözlük hedesi..
genelde sagır duymaz uydurur olayını yaşayan yardımcı.
arama fasilitesinin tekrar açılmasıyla birlikte daha faydalı bir görüntü çizen ve (#546666) no.lu entrymi bana yedirmeye and içen yardımcı..
nadiren işe yarar. uzun bir başlık aradığınız zaman, başlığın ilk 3-5 karakterini doğru yazdığınızda başlığı bulabilirsiniz. misal "19 ekim 2006 beş" yazıp enter'a bastığınızda "19 ekim 2006 besiktas tottenham maci" sonucunu bulur.
kedilerle yasanan sorun başlığında kırıp geçirmiş yardımcı.

sözlük'te yok!

ama aşağıdakiler belki işinize yarar.

i. turkiye de sorun yokken sorun yaratan azinliklar
ii. benim icin sorun degil ama sorun olur
iii. sorun sorun diye diye sorun cikarmak
iv. sorun yok
v. bir sorun mu var
vi. sorun
vii. ntv ye sorun
viii. bir sorun var dostum
ix. sorun giderici
x. kendisine sorun * *
hacı şakir sözlükte yok ama asagıdakiler işinize yarayabilir;

1. Jessica Alba.

2. Keeley Hazell.

3. Eva Longoria.

4. Adriana Lima.

5. Scarlett Johansson.

6. Hayden Panettiere.

7. Cheryl Tweedy.

8. Angelina Jolie.

9. Emily Scott.

oha. sağol sözlük. O kadar da bana kara bul lan Allahsız demeye gerek yokmuş. Hacı şakiri aratınca buluyor çakal.
terbiyesiz sözlük. ne demek aşağıdakiler belki işinize yarar ne ahlaksız tekliftir bu.
altındaki max. başlık adedi 25 e çıkartılmıştır.
25 tane başlık sıralayınca sözlüğe biri mi girdi lan noluyo dedirten sözlük özelliği. kapasitesi artmış ta yakın önermelerindeki doğruluk payı da artmıştır; aramayla alakası olmayan şeyleri sıralamaktan vazgeçmiştir inşallah.
alakasız şeyler çıkarmasına şaşılmamalıdır.
değişmiştir. (bkz: belki onlar işinize yarar)