bugün

Sol frame'in aylardır özeti bu işte.

Başka hiçbir konu konuşulmadığı gibi bu konular hakkında da aynı mantıkla 42393429 farklı başlık açmaktan bıkmadık usanmadık,eğer bu 3 konu hakkında da bir bilginiz veya ilginiz yoksa sözlükte kendinizi yalnız ve dışlanmış hissetmeniz kuvvetle muhtemel.

Zira bu sözlükta am-siyaset veya spor bilmeyene veya sevmeyene ekmek de yok ilgi de yok,hatta saygı da yok.
çok şaşırtan ve sözlük içerisinde 176534321üncü kez sadece kelimelerin yerleri değiştirilerek yapılmış tespittir.

ben çok seviyorum böyle duyarlı sözlük yazarlarını, yani nasıl bu tarz başlıkların sadece kendi akıllarına geleceğine inanıp konuyu bu başlıkta ele alıyorlar, anlamış değilim.

evet, bu entry başlığın sözlük içindeki durumu ile ilgili, pek bi yazarı ilgilendirecek derecede subjektif, hatta kimseyi ilgilendirmeyecek derecede de boktan bir entry ama olsun, yukarda tanımı yapıldı, silmeyin, üzerinize pislerim bak demedi demeyin!
(bkz: futbol siyaset cinsellik başlıkları)
(bkz: türban siyaset futbol din seks)
(bkz: futbol din siyaset liseliler cinsellik)
(bkz: din siyaset futbol moderatorler uyuyor)
(bkz: sözlükte sürekli futbol ve siyaset konuşmak)
(bkz: sex din futbol siyaset hakkında entry girilmesi)
(bkz: siyaset din futbol aşk)
(bkz: seks siyaset futbol)
(bkz: tayyip sex din siyaset ve futbol)
(bkz: meme ateist futbol altinci nesil yobaz anket)
(bkz: futbol bekaret siyaset evrim üzerine başlık açmak)
(bkz: siyaset futbol seks sigara alkol içeren başlıklar)

aynı başlıktan 42393429 tane vardı, geldi birisi bu sayıyı 42393430 yaptı. şikayetçi olduğu konuyu tekrarlamak nasıl bir kafa lan?
esittir uludag sozluktur. bi de araya behzat c ve zombi ekledin mi vallahi uludag.
(bkz: uludağ sözlük nereye gidiyor sorunsalı)
bir uludağ sözlük resitali.
arada bir seviyeyi yükseltmek için inci'ye kaçıp orada takılıyorum artık.
bol bol sevişmek, bir yandan da seviştiğimiz toprakları korumak, bunları yaparken de futbol ile doyasıya eğlenmek istediğimizin özetidir.
son iyi oylanan entrylerime baktığımda, kendimdem utandığım tespit.

itiraf: hem güldüm hem utandım

rica: amla götle başlayan bu entryi de oy verip, bu listeye sokmayın

görsel