bugün

alm. her sey.
alm. hepsi.
atatürkçü geçinen ergenlerin klasikleşen özlü sözünü söylemiş yazardır. alnından öpüyoruz.
"atatürk olmasaydı pij olurdunuz bıdı bıdı bıdı."
(bkz: lost/#8054059)
helal olsun denilecek yazar.
farklı boyutların yazar eskizi, sanırım beyninin üzerine oturuyor.
balgam sökücü nefes açıcı özelliği olan 200 ve 600 mg lık formları bulunun acetylcystein içeren efervesan tablet.
Yazmaya baslamadan ayarlardan ayar begendirmis.Akilli olun yazdiklarinizi sildirmeyin,demeye getirmis.ve dahasi hem nala vurabilirim,hem de miha demis.lakin siz dönek demeyin diye eklemis,7 nesil yazar...Aman efenim biz o durumda size neden dönek diyelim ki?hem zati biz gömlek degistirmelere aliskin bir milletiz...
almancı yazar.
ales in annemce yanlış söylenen halidir.
almaci almanci, bulaman benim gibi yabanci.
Schöne Grüße.
mehmet ali erbil savunucusu,avukatı.
Sözlük formatını tınlamayan yazar. Tamam bir şeye karşı isyan ediyorsun ancak bunu sözlükte neden yapıyorsun?
tebrik ederim; meşhur olmuştur.
demek ki neymiş, faşizm herkese zararlıymış, demek ki neymiş bu yılan herkese dokunurmuş.
mesajla küfretmeyi çok güzel beceren yazar. böyle devam ederse 3 vakte kadar çaylak hatta silik olabilir.
#9584249 entrysindeki alevi lobisi deyişiyle gülmekten altıma ettiğim insan*.
hayatında kaç kere düşünebilmiş çok merak ediyorum.

hayır lobi görmesek...
sinirden akşam akşam elimi ayağımı titretmiş yazarımsı. hala sakinleşemedim.
silinmeme gerekçesini merak ettiğim yedinci nesil, provakatif, çaylak.
bir süre önce çaylaklık cezasına çatptırılmış 7. nesil sözlük yazarı. cezasını çektikten sonra aynen devam etmektedir.
bugün başvurduğum alesi ve sınav için ödediğim parayı çağrıştıran başlık.
(bkz: über alles)
(bkz: alles klar)
(bkz: #12733228) entry siyle bana tebessüm ettiren sonrada düşündüren yazar. adam haklı dedirten cinsten.
güzel, alımlı, ideal kızın nasıl olması gerektiğini dibine kadar bilen adam.
almanca her şey demektir.
Almancada hepsi demektir.