bugün

çaresizlik belirten bir yardım çağrısıdır.
Defans kalınması gereken şu saatlere yakışan talimattır.
Yenilen gol sonrası bir kaleci isyanı. Ben ilerdeyim ben mi geleyim golü kim atacak gibi cevaplar alınabilir.
Varsa şekliniz defansada bekleriz.
http://galeri.uludagsozlu...n-defansa-gelsin-1137756/
en samimi isyandır. evet.
bunu söyleyen elinde soda şişesiyle kalecilik yapan bünyedir.
Her halı saha macında duyurması muhtemel söz.
17.09.2013 yılında dany nounkeu'nun dudaklarından dökülen sözdür.
kaleye geçenin mahalleyi ayağa kaldırdığı slogan millet defansa gelsenize be arada sitem atıyor çünkü gol yiyor.
grup olarak sınıfın camını kırdıktan sonra diğer grup arkadaşları gibi kaçmayı becerememiş olan saftoron liseli cümlesidir.
kaleci veya bir defans oyuncusunun damardan vurma girişimidir. Garanti kale kevgire dönmüştür atak üstüne atak yeniliyordur. Son çare forvettekileri allah, kitap ile vurmaktır.
mahalle maçlarında söylerdim bunu ben. doğru düzgün yeteneğim yoktu o yüzden kaleye sokarlardı beni. e o yaşıtlardaki bütün çocuklar da maradona-hagi olduğu için defansa pek gelmezlerdi. sonuç ise 3 e 0 gelen rakip takımın beni bi sağa bi sola oynatıp sonunda golü atmasıyla biterdi
Bügün yaptığımız maç kırana kırana geçmiş olmasının sebebi o fedakar adamın bize o çağrıyı yapmış olması ve bızm onu dınlememızdır.
halı sahada takımdaki arkadaşlarınız ateistse sıçtığınızın resmidir. herkes forvette bekler kimse defansa yaklaşmaz.
+ defansa gelsene oğlum
- niye jardel hiç defansa geliyomu..
yaşanmıştır gerçektir.
Halı saha da maça 3-2-1 taktiğiyle başlayıp maçın gidişatıyla birlikte herkesin içgüdüsel olarak gol atma isteğiyle taktiğin 0-0-6 olması neticesinde Kalecinin veryansın etmesidir, efenim.
türk futbolunu özetleyen halı saha atasözü.
halı sahalarda üst üste onlarca gol yiyen takımın defans oyuncusu tarafından dile getirilen ve bir o kadar da komik olan deyim, söz, cümle.
ateist forvet,inançlı defans çıkmazı.
şuan facebook'da gördüğüm ve gülmekten yarıldığım olay http://www.facebook.com/g...earch&gid=10362424348
halı sahada, koşamadığı için defansta duran, atletli ve göbekli abinin atletik takım arkadaşlarına serzenişidir.
mahalle maçı esnasında defansın boş bırakılması yüzünden şut ve gol bombardımanına uğrayan mağdur ama azimli kalecinin defansa serzeniş ve ayar nidasıdır.
zamanında oynadığım takımın genç takımlarında oynerken sakatlandığım bi zamanlarda benim yerime ilk defa oynayan yedek kalecimizin bir kontra atak yediğimiz anda haykırırken kullandığı cümlelerden biri. ne zaman aklıma gelse çok gülerim.
(bkz: halı saha maçlarındaki son 15 dakika) *