bugün

Allahı oluşturan insan erkekti bence sırf o yüzden.

(bkz: hiç kadın peygamberin olmaması)
Allah erkeğe gözlerine hakim ol demiş.
Bunlar da kendilerine sahip olamadığı için kadını kapatmıslar.
yine beni konuşturuyorlar. ya öğrenmişsiniz 3 kelime üstünden yürüyüp duruyorsunuz. eleştirin eleştirin de azıcık beyninizi kullanarak eleştirin. kaç kere ne okudun da allahın erkeklere bakma demediğini biliyorsun? hatta direk sorayım sen ne biliyorsun kardeşim? bir erkeğe 4 kadın düşermiş. zaten cennette de huriler sizi grup sekse bekliyor. bu kadar mı kullanamıyorsunuz o kafanızın içinde taşıdığınız et parçasını?

savaş döneminde kadınlar sahipsiz kalmasın diye yapılan bir şeydi bu. çünkü erkekler nedense kapalı yada açık farketmez nefes alan hatta almayan varlıklara bile halleniyor. allah nefsine hakim ol dedi. önce erkeğe dedi bunu. kadına iffetli ol dedi. 3-5 kendini bilmezin yaptığı iğrenç şeyleri din sayıp gelip burda insanların inancına dil uzatamazsınız. anladık trolsünüz de az insan olun be. biraz yani çok zor değil.

erkek nefsine hakim olamayıp kadının sesini bile duyup tahrik olabilirken evet kadın kapansın dedi. bu bir koruma. hastalıklı zihinlerinizin alamayacağı bir şey bu. "ötöörköl ölköl dön yöbözlör ööö" den başka bir şey bilmeyen insanların gelip burda ateistlik kasması da beni benden alıyor cidden. "biz itistiz biz sipik diğiliz dindirlir sipik imiii" hadi canım.
savaş döneminde kadınlar erkeksiz kalmasın diye bla bla bla...

kuran evrensel bir kitap değil mi? tüm zamanları içine alması lazım değil mi? sadece o zamanlarki insanlara bir şey duyurulacaksa bunu hz muhammedin yapması gerekli değil mi?

bu konuyu da geçersek erkeğe kadından fazla miras düşmesi, erkeğin şahitliğinin kadından önemli sayılması, kadınların erkeklerden izinsiz dışarıya çıkamaması gibi birçok kadını aşağılayıcı hususun da kuranda olduğunu düşünüyorum. tek kılları gözükürse 40 yıl yanacak kadınlar, çöl sıcağında bile baştan aşağıya kapanmak zorundalar fakat erkekler hem açık kızlara bakabilir, hem de göbek deliği ve diz kapağı hariç her yerlerini açabilirler. oh ne güzel.
(Resûlüm!) Mümin erkeklere, gözlerini (harama) dikmemelerini, ırzlarını da korumalarını söyle. Çünkü bu, kendileri için daha temiz bir davranıştır. Şüphesiz Allah, onların yapmakta olduklarından haberdardır. (Nur 30)

Cahil cahil atanlari gorunce insan bir hakaret ediyor.
o zamanlar avcılıkta kapan gibi tuzaklar kullanıldığı için. edit: vurmayın gittim.
(bkz: ) Nur Suresi 30.Ayet
Erkeğe bakma da demiştir. Okumadan götten fırlatmak ne güzel.
ibrahim'e de "çocuğunu kesme, ben sana kurbanlık gönderiyorum" yerine "ağaç dik, doğayı koru" dememesi gibi saçmaladığı anlardan birine denk gelmiş.
muhtemelen sabah yeni uyanmıştı.
allah (CC) erkeğede namahreme bakmayı yasaklamıştır.
erkeğin tesettürü göz kapaklarıdır.
kuranda kadına kapanması emredilmediği için eksik beyandır.

ancak bizim islamcı köpekler anlamaz bunu tabii. onlar için kadının toplumdan tecrit edilmesi lazım.
(bkz: mal beyanı)
Erkeğin tesettürü göz kapaklarıdır.
Kitabı yazan Muhammed cinsiyeti erkek. Tanrıyı suçlamayalim.
ne günlere kaldık ey gazi hünkar
katır vezir oldu, eşek mühürdar.
Okumadan sallamak kolay. Alkışlıyoruz.