bugün

futbolu öyle kolay kolay sevmemezlik yapmaz kimse. futbolu bi olay olmuşturda sevmemeye başlamıştır. bu sevmeme olayı nedeni yüzünden de sigara alkol tüketilir diye düşünmüştüm ben amma onlarıda tüketmiyosa bravo koca yürekli aslan.
sanki benimdir. sigara içmem. futbolu da fenerbahçe olaylarından sonra eskiye göre bıraktım. alkol desen viski olursa başka yok. *
benimdir.

futbol ilgimi zerre çekmez. araba ve motor yarışları seyrediyorum. ralliye ilgim var. dağcılık,parkour, wingsuit,skydiving sporları ilgimi çekiyor. alkol almadım. sigara kullanmadım. alkol neyse de sigaraya agzımı surmem.
Babamdir. Tek hobisi mesguliyeti zevki iş.
teoride takdir edilir, pratikte sıkıcı bulunur. en azından ara sıra alkol içmek insanın hayatına renk katacaktır, her zaman "doğru" olanı yapmak insan doğasına aykırı bence. yine de tek karakteristiği tuttuğu futbol takımı olan insan kadar boş değildir.
Wtf ?? who's man?? i think so he is gay.
Ayyuka çıkan şike olaylarından sonra heves mi bıraktılar ortaoyunu seyretmek istesem tiyatroya giderim stadda işim ne. .
eğer ilgi alanları içinde sanatla ilgilenmek varsa, en önemlisi şiir seviyorsa evlenilecek erkektir.

ne zamandan beri alkol alıp, sigara içmek erkeklik sayılıyor? futbolu sevmekle de erkek olunmuyor. erkek olmak için sağlam karakter ve şeref gerekiyor!
watsons'tan göz altı kapatıcısı alıyordur.
benimdir, ne var bunda arkadaşlarla bale kursuna gidiyorum, geleyim devamını da yazarım.
Tuttuğum takımın senelerdir şampiyon olamamasından artık o adam benim.
benimdir efendim. sağlıma zararlı olan şeyleri tüketmiyorum. futbolla da pek aram yok, tek zevkle izlediğim maç euro 2008 maçlarıydı...
alkol sigara kullanmıyorum. futbola karşıda nötr'üm. oynamayı seviyorum fakat sağlık sorunlarım yüzünden oynayamıyorum.
Bari kampı gezeyim nerde kör kuyu var çevresinde dolanayım diyen erkektir.
Benim lan o ne var. Futboldan da nefret ediyorum o derece. Supheleri olan gelsin, gerekirse bulusup yuzyuze de o suphelerinizi giderebilirim.
lif örüp, esra erol seyrediyordur.

geri ne kaldı lan bu üçlü dışında?
Alkol almayarak kontrolünü kaybetmemeyi, yanlış hareketler yapmamayı hedefler.
Sigara içmeyerek kendi sağlığını korur.
Futbolun bir noktada kişisel fikir olduğunu bilir, sevmez belki ama seven kişiye de laf etmez.

Bu hareketleri yapan erkekler de kendilerini süper zannederek yapmayanları ezer.
Sigara içerken ejderha, alkol içerken süper kahraman, futbol maçı seyrederken de zaten teknik direktörsünüz.
Yetmişine geldiğinde ciğerleri pespaye olmuş, böbrekleri iflas etmiş, beyni boş bilgilerle doldurmuş olmaktansa sağlıklı yaşayıp, zamanı verimli geçirmek daha makul.
Cok ozur dilerim, affiniza siginiyorum, beni bagislayin ama;

V u r d u r u y o r d u r.

I l i k t i r.

Hell yeah biri bunu yapacakti. Ohhhhh!
Alkol>> maddi gelirimin %20 kısmını yatırdığım yer.
Sigara>> maddi gelirimin %70 kısmını yatırdığım yer.
Futbol>> maddi gelirimin %10 kısmını yatırdığım yer.
Alkol kullanmadim kullanmiyorum sigara kullanmiyorum futboldan karsi takimi tutan adamlara ana avrat sovenler yuzunden takip etmiyorum 6ay yuzme 1 sene basketbol 3 sene boks yaptim 2 senedirde fitness ile ugrasiyorum bilgisayar muhendisligi okuyorum gayet de parseller semt cocuguyuz. Sen alkol sigara alip delikanli oldugunu saniyorsan senin kavsakligin kusura bakma cici cocuk.
sigara ayda bir tek dal. alkol hiç içmedim belki içebilirim. trabzonspordan dolayı futboldan soğudum izlemiyorum ama efsane oynarım halı saha falan.
Sigara hariç benim.

Futbolu da taraftarları yüzünden sevmem.
(bkz: ılıman iklim erkeği)
Hayalimdeki erkektir. Sigara, alkol içmenin çok artist olduğunu zannedenlere inat içmez. Futbolcuların dünya para kırdığı oyunu izlemek yerine gider sporunu kendi yapar. iradelidir. Kendisini erkek olarak görmeyenlere inat erkektir, hem de daha fazla.