bugün

(bkz: içki sigara içmeyen futbolu sevmeyen erkek)
Hadi alkolu dini yönden almıyor diyelim.
Sigarayı da sağlıklı yaşamak için içmiyor diyelim.

Be yarraaaam futbolu ne sikime sevmiyorsun diye sormak istediğim erkektir.
Dedemdir. Hayatı çalışmak ve ibadetle geçmiştir.
Erkek mi?
sigara ve alkol bırakıldı.
futbol seviliyor ancak birilerini zengin edip salakça böğürmeyide bıraktım.
Hayalimdeki erkektir. Sigara, alkol içmenin çok artist olduğunu zannedenlere inat içmez. Futbolcuların dünya para kırdığı oyunu izlemek yerine gider sporunu kendi yapar. iradelidir. Kendisini erkek olarak görmeyenlere inat erkektir, hem de daha fazla.
(bkz: ılıman iklim erkeği)
Sigara hariç benim.

Futbolu da taraftarları yüzünden sevmem.
sigara ayda bir tek dal. alkol hiç içmedim belki içebilirim. trabzonspordan dolayı futboldan soğudum izlemiyorum ama efsane oynarım halı saha falan.
Alkol kullanmadim kullanmiyorum sigara kullanmiyorum futboldan karsi takimi tutan adamlara ana avrat sovenler yuzunden takip etmiyorum 6ay yuzme 1 sene basketbol 3 sene boks yaptim 2 senedirde fitness ile ugrasiyorum bilgisayar muhendisligi okuyorum gayet de parseller semt cocuguyuz. Sen alkol sigara alip delikanli oldugunu saniyorsan senin kavsakligin kusura bakma cici cocuk.
Alkol>> maddi gelirimin %20 kısmını yatırdığım yer.
Sigara>> maddi gelirimin %70 kısmını yatırdığım yer.
Futbol>> maddi gelirimin %10 kısmını yatırdığım yer.
Cok ozur dilerim, affiniza siginiyorum, beni bagislayin ama;

V u r d u r u y o r d u r.

I l i k t i r.

Hell yeah biri bunu yapacakti. Ohhhhh!
Yetmişine geldiğinde ciğerleri pespaye olmuş, böbrekleri iflas etmiş, beyni boş bilgilerle doldurmuş olmaktansa sağlıklı yaşayıp, zamanı verimli geçirmek daha makul.
Alkol almayarak kontrolünü kaybetmemeyi, yanlış hareketler yapmamayı hedefler.
Sigara içmeyerek kendi sağlığını korur.
Futbolun bir noktada kişisel fikir olduğunu bilir, sevmez belki ama seven kişiye de laf etmez.

Bu hareketleri yapan erkekler de kendilerini süper zannederek yapmayanları ezer.
Sigara içerken ejderha, alkol içerken süper kahraman, futbol maçı seyrederken de zaten teknik direktörsünüz.
lif örüp, esra erol seyrediyordur.

geri ne kaldı lan bu üçlü dışında?
Benim lan o ne var. Futboldan da nefret ediyorum o derece. Supheleri olan gelsin, gerekirse bulusup yuzyuze de o suphelerinizi giderebilirim.
Bari kampı gezeyim nerde kör kuyu var çevresinde dolanayım diyen erkektir.
alkol sigara kullanmıyorum. futbola karşıda nötr'üm. oynamayı seviyorum fakat sağlık sorunlarım yüzünden oynayamıyorum.
benimdir efendim. sağlıma zararlı olan şeyleri tüketmiyorum. futbolla da pek aram yok, tek zevkle izlediğim maç euro 2008 maçlarıydı...
Tuttuğum takımın senelerdir şampiyon olamamasından artık o adam benim.
benimdir, ne var bunda arkadaşlarla bale kursuna gidiyorum, geleyim devamını da yazarım.
watsons'tan göz altı kapatıcısı alıyordur.
eğer ilgi alanları içinde sanatla ilgilenmek varsa, en önemlisi şiir seviyorsa evlenilecek erkektir.

ne zamandan beri alkol alıp, sigara içmek erkeklik sayılıyor? futbolu sevmekle de erkek olunmuyor. erkek olmak için sağlam karakter ve şeref gerekiyor!
Ayyuka çıkan şike olaylarından sonra heves mi bıraktılar ortaoyunu seyretmek istesem tiyatroya giderim stadda işim ne. .
Wtf ?? who's man?? i think so he is gay.