bugün

anlam verilemeyecek derecede seksi bir kadın. Yoksa kadının ayrı ayrı hiçbir özelliği aşırı güzel ve çarpıcı değil ama toplamda acayip seksi. Sanırım minyonluktan (portatiflikten) kaynaklı.
Ya sen tatlılık mısın. Evet
sesi ve kendisi güzel kadın 32 yaşındadır.
hoş kadındır. *
La isla bonitayı bundan ilk izlediğimde ki yaklaşık 8 yıl öncesi falan aşık olduydum ergenlik işte baya baya hayallerimde vardı la bu karı. Şimdi görsellere baktım da haklıymışım.
instagram dan beni takip ediyo kadın. * buralara gelde bi dünya gözüyle görelim allahsız!
görsel

2000-2008 yılları arasında aşırı tatlı ve güzel olan bir kızdı ergenlik aşkımdı bu benim öyle güzeldir ki bu la isla bonitayı izleyince tek bakışta yüzünün her hattını ezberletip bir de fransızcayı söktürür adama j'en ai marre ella ella moi lolita j'ai pas vingt as gibi beğenilen şarkıları vardır la isla bonitayı öyle güzel söylemiştir ki madonna bile ayakta alkışlamıştır.
(bkz: overrated)
daha çok moi lolita adlı şarkısıyla bilinen korsika asıllı ünlü fransız şarkıcı. kendine özgü, orjinal bir tarzı ve duruşu var.
moi lolita parçası ile tanıdığım güzel fransız şarkıcı. J'Ai Pas Vingt Ans, Amélie m´a dit, J'en Ai Marre ve L'Alizé diğer beğendiğim parçalarıdır.
çıtır fransız sürtüğü.
hangi kelime olduğunu bilmiyorum fakat şu kelimeyi söylemek kendisine çok yakışıyor.

https://www.youtube.com/w...feature=youtu.be&t=69
hayatımda aşık olduğum tek kadın. ne yazık ki hiçbir zaman 100 km yakınında bile olamadım. gerçek hayatta da sevdiklerim oldu ama bu kadının seviyesinde değil.
çok hoş ve tatlı bir hatun.aklıma dumur getiren tek hatun.yaktı içimi yaktı.evlenilesi bir insan.
muhteşem şarkıları olan bir fransız şarkıcı.
gourmandises albümünde kötü şarkı yoktur resmen.
moi lolita, lui ou toi, j.b.g., parler tout bas, veni vedi vici, gourmandises, fifty sixty en güzel şarkılarıdır kanımca.

edit: ayrıca kendisi altodur.
sesiyle mest eden ablamız. severek dinliyoruz şeker şey!
gelmiş geçmiş beğenebileceğim tek madonna coverına imza atmış, fransız zat ı muhterem.
vatan gazetesinin çok çılgın fotoğraflarına bakarken http://fotogaleri.gazetev...0-fotograf/18395/79/guzel
adını bilmediğim bir hatunu gördüm. ulan kim bu diye merak ettim, üşenmedim fotoyu indirdim google görsellere sürükledim, karşıma adı çıktı.
ulan alla alla kim bu diye diye, bi videosunu açtım youtube dan açmaz olaydım meğer gençliğimde aşık olduğum kızmış. demekki hakketten çeken bişeyler var.
gerçi bu kız tüm erkekler için çekicidir sanırm.
gourmandises albümündeki tüm şarkıları süper olan sanatçı.
moi lolita, gourmandises ve lui ou toi en güzel parçalarıdır
la isla bonita'yı söylerken izlenesidir. şarkıyı izlemeyi hayatıma soktu dangalak karı.
tam yüzüne attırmalık hoş hanım kızımız. aynı şeyleri audrey tautou için de söyleyebilirim. fransızlar üzerimde böyle bir etki bırakıyor herhalde
moi lolita ve gourmandises şarkılarıyla büyülemiş sanatçı.
hatta o albümüm tümü mükemmel.
sadece bebek ağlamasıyla başlayan bir şarkısı var onu bir türlü sevemedim. alacadabra mıydı neydi.
evli olduğunu duyunca hayal kırıklığına uğratmış, iri kara gözleriyle büyüleyen güzel.
liseden beri platonik olarak aşık olduğum sıralara ismini kazıdığım fransız şarkıcı. şu an gel desin kız arkadaşımı, okulu, ülkeyi siktir edip koşarım yanına.
myheritage ' e göre benzediğim hatunmuş. baktım şimdi bildiğin 90'lardan fırlamış bir kadın. kısa saç yakışıyor kendisine de uzun saçlı da görseydik seni alizee.