bugün

Ajdara yumruğu yapıştıran şahıs.
büyük hükümdar anlamına gelen âlîhan'dır. tabi şapka olmadığı için artık alihan olmuştur. konuşurken tonlama yapmak gereklidir.
büyük hükümdar demekmiş.
ajdar'a tokatı çakan şarkıcı. evet.
nefret ediyorum alihan isimli şarkıcıdan, çocukken de nefret ederdim ismimi her sorana cevap verdikten sonra, '' bu kadın neden ağlıyor'' diye salak salak sorular sorarlardı aptal abiler ablalar. *
ismimin üzerine düşmüş kara lekedir, bir siktirip gitsindir.
medyada gereksiz onlarca şahıstan biridir. ajdarı dövmesi konusu ise bunun göstergesidir.
türkiyenin kütüklerinden biridir.
konuşması pislik, şarkıları boktan, cahil cesaretli, medyada asla yer almaması gereken gereksiz zat.
allah belasını versin diyorum başka da birşey demiyorum.
acun'un nasıl da dikkatini çekmemiştir hayret, nihat doğan'ın yanına ajdar'la beraber salacaksın bunu adanın orta yerine, göreceksin o zaman sen survivor neymiş. ayrıca bunlar ordayken ülkemde bir rahatlama, bir hafifleme, bir ferahlama olmazsa adam değilim.
(bkz: alihandır o)
''Hayatı palavra'' olarak tanımlanabilecek türkücülerden biridir...sanatçı paronayasına düşüp,dikkat çekmek için yapmadığı saçmalık ve terbiyesizlik kalmamıştır..Aşağıdaki videodan Alihan'ın gerçekte nasıl biri olduğunu görebilirsiniz..Ajdar gibi savunmasız ve kendi halinde bir adama arkadan vurmakla erkek olunmuyor..

http://www.youtube.com/wa...WnW18&feature=related
uzun süredir bir yerlerde görmüyoruz bu sefer çok komplike büyük bir şey planlıyor heralde diye düşündüren şarkıcıdır.
boğaz köprüsü'nde kendini yakma girişimini asla unutamıyorum bu adamın.

yahu insan köprüye çıkacaksa kendini atmak için çıkar, boğaz köprüsüne çıkıp, başından aşağı benzin döküp yakmaya teşebbüs etmekte ne alaka?
ajdar üzerinden bile prim yapmaya çalışabilen bir zavallı.
bi yerinden üfleyen adam. son albümünü dinelemedim ama gayet başarılı.

edit: hiçbir albümünü hatta hiçbir şarkısını dinlemedim.
"türkiye'nin en iyi üfleyen adamı benim. diyaframdan daha iyi üfleyen yok bu ülkede. diyaframdan en iyi ben üflerim" gibi cümleler kurarak 'diyafram' kelimesinden tiksinmeme sebep olmuş bir garip adam.
ajdar'a pis sopa çekmiş kişiltir.ağzını burnunu kırmıştır.
biz hayranları olarak web sitesine mail yağdıralım "abi davut güloğlu arkandan çok pis sövdü" diye. ajdar'a daldığı gibi dalsın ona da, insanıdır.
boğaz köprüsünün orta yerinde yaptığı intihar şovu ile aklıma kemal sunal'ın yıllar önce oynadığı 100 numaralı adam filmindeki gecekondu yıkım ekibine direnen şaban ve kardeşleri sahnesi geldi. vay be. alihan sanırım bu şovu yapmadan önce tv'de 100 numaralı adam filmini izleyip gelmiş.
ayrıca bu herifin saçlarına da kılım. ne biçim traş lan o? git o berberi değiştir, herif seni eşşeğe döndürmüş senin habarın yok!
ajdar'ı dövdükten sonra unutulan, tribünlere oynayan yaşam formu.
ajdar sayesinde meşhur olan şarkıcı.
ajdar ı tokatladığı görüntülerin, youtube'daki yayımına yapılan yorumda tamınlaması aşağıdaki şekilde yapılmış şahsiyet;

"Bir insan düşünün ki Ajdar tarafından bile ciddiye alınmıyor, işte o insan Alehan' dır.!"
(bkz: ajdarı tokatlamak)
üstadımıza daldığından beri kendisinden kıl kapmakta olduğum şahsiyet . *
zamanında "ajdar = nihat doğan'dır, nihat doğan'ın da sesi karga gibidir, karakteri de akrep gibidir" diyerek yarmış şahıs.
boğaz köprüsü korkuluklarına çıkıp benzinle intihar şovu yaptığı sırada arabalardan bir izmarit atılsa bugün çok farklı anılacak komik adamdır.

(bkz: human torch)
(bkz: bu kadın neden ağlıyor).