bugün

Ali express önceleri ücretsizdi ancak artık ücretli. Belki de böylesi daha iyi oldu, bu sayede bedavacılar dolaşmaz.
baktılar ki ali expressle olmuyor... dandik çin mallarını dayamak için trendyolu satın aldılar. artık trendyol üzerinden kitliyorlar.
amazondan sonra en büyük ıvır zıvır sitesi.
2 seneye kadar birçok ürün ücretsiz kargoyla geliyordu bize de.
2 loroyo mo korgo bokloyoson
çin'den amerika'ya ücretsiz kargo ile gönderiliyor

görsel
ürün 8 lira, kargosu 32 lira.
tam almanlar için kıskanmalık olay.

görsel
banada wish.com denen site ayni muameleyi çekiyordu.

bir kere donlara tıklamıştım, sonuçta erkek donu ama heriflerin satışı geylereymiş.

tıklamalarınızı değiştirin.
Bize trençkot, kazak veya hırka bildirimi geliyor. Bilemiyorum valla. Ehe.
Kullanmayin kullandirmayin.
görsel

Adamlar bana resmen ibnesin sen diye bildirim gönderdi. Ne demek anlıyorsunuz beni ya?
b2b sitesi.
Bir zamanlar saatlerce gezinip ucuz ve gereksiz ürünler aldığımız alışveriş sitesiydi. Son zamanlarda girilmeyen entrylere bakılarak artık kimsenin uğramadığı, bir zamanların Sümerbankı beğendiki gibi nostaljik bir alışveriş yerine dönüşmüştür.
görsel
Kullanma kullandirma.
Bizim bir veli expresimiz olsa cinliler zırnık almazlar amk. Ki almiyorlar da zaten. Bunu iki ulke arasindaki ithalat ihracat dengesizliginden de rahatlikla gorebiliriz.
Utanmadan hala bildirim gönderiyor.
Sileyim uygulamasını, mikroplar sizi.
görsel
Ne club'ı be, corona club mı?
O da bişey mi gelmeyen ürün bile var amk nereye gittiği belli değil.
Elimizde bir o kalmıştı onada mı vergi külfeti bindi. Öğrencilerin hiç hoşuna gitmeyecek bu durum. Hani hapishaneden kaçak yer bulursun tam firar edecekken gardiyan hayırdır der ya işte o muhabbet.*
Almasaydın amk. Zorla mı aldırdılar *
5 liraya aldığın ürüne 5 lirada vergi verdikten sonra alışveriş yapmanın mantığının olmadığı site.
birkaç saattir işlem yapamadığım, "sistem arızalandı" diye hata veren site. ulan 3 dolar kuponum vardı yedirmem onu size şerefsizler. her yerde, her an, her internet bağlantısında deneyeceğim.
Şerefsiz amerika yüzünden artık bir boka yaramayandır.
artık ismini tarayıcımızda daha az göreceğiz.

https://www.uludagsozluk.com/e/41749667/
Aldığım ürün 1.5 ay oldu hala gelmedi. PTT kargo takip sayfasından takip kodunu giriyorum; 1 ay önce Çin'den çıkmış paket, Türkiye gelmemiş gözüküyor. Sanırım PTT kargo sıkıntılı.
27 gün önce aldığım küpeler geldi. Sistemde hala ülkeye giriş yapılmamış gözüküyorken üstelik...

Günü mutlu geçirmeme neden oldu, hemen birini taktım.
Zaman Zaman, Verdiğin siparişin nerdeyse üç ay sonra elne ulaşabileceği, bekletmeyi alışkanlık eden alışveriş sitesi.

Yıl olmuş 2019, üç ay bekletmek nedir?
Hadi sipariş verdim, elime ulaşmasına ömrüm vefa edecek mi acaba di mi ama?
Ölme eşeğim ölme!
Yok yok, tezcanlı insanlara uygun değil, fesleğen gibi oturup bekleyemem..