bugün

17 aralık 2013 işadamlarına gözaltı dalgası kapsamında ali ağaoğlu'nun tanık olarak emniyet'e davet edilmesidir. değerli kardeşlerim ali ağaoğlu'nun ihaleye fesat karıştırma gibi bir durumu söz konusu olamaz.

bu adam dandik bir belediyenin kırtasiye ihalelerine girmiyor sonuçta. milyonlarca dolarlık, tv'de yayınlanan, uluslararası firmaların katıldığı ihalelere fesat karıştırmak affedersiniz ama boru değildir.

olsa olsa tanıklığına başvuracaklardır. çünkü bu adamın bilip de efendiliğinden söylemediği şeyler var diye düşünüyorum. "amaaaan bu ihaleyi de almayayım, varsın bana haksızlık yapılsın" diyebilecek kadar gönlü tok biri olduğunu hepimiz biliyoruz zaten. adamsın, insansın ağaoğlu!

yalanına sokuyumculara gelsin:

http://www.aktifhaber.com...-ilk-aciklama-903298h.htm
ağaoğlu grubun g.tünden uydurduğu senaryo. tutuklu olmasaydı ceo değil kendisi kamera karşısına geçerdi çocuk mu kandırıyonuz la siz. adamı ciddi ciddi içeri tıkmışlar işte.
operasyon, dandik kırtasiye Malzemesi ihalesi değil de milyon dolarlık toki ihalelerini icerdiginden, sanık olarak cagrilmis olmasi daha muhtemeldir.
ali ağaoğlunda bok gibi para olduğunun kanıtı olan yüzlerce ipucundan sadece biridir. adamda öyle bir para var ki operasyona bile sponsor olmuş. ağaoğlu inşaatın sunduğu akp - cemaat maçı reklamlardan sonra devam edecek. *
bu değil, bu hiç değil bunlar sıradan beni hiç anlamıyorsunuz demesi muhtemel ifade sırasında