bugün

Ülkede patlama olmuş arkadaşlar hala erkek ırıspılığında. Kolay gelsin.

16 yaşında bir kızdır.
16 yaşında ki bi zibidiyi seksi olarak lanse eden ırz düşmanlarınıda göstermiştir bize. Sonra ülkede neden pedofili bitmiyor. biter mi amına koyim. üreme çağına giren her türlü karşı cinse siki kalkan bu kadar insan varken. o kızında ailesinin suratına tüküreyim. haysiyetsiz onursuz insanlar. çocuk işçi çalıştırarak para kazandırıyorlar, maliye bakanlığı, aile bakanlığı zaten bu işlerle değil evli insanların yatak odalarıyla ilgilensin. hepinizin amına koyayım, iğrençsiniz lan.
şarkısını açıp 1 kere dinlemişliğim yok, sadece dinlemek zorunda kaldığım kadarıyla biliyorum. heryerde çala çala ezberlemişim artık.
sanat güneşi mübarek.
Kısa zamanda fenomen olmuş genç bir popçu.
2016 da en çok aradığımız mübarek kız.
Ben en son muge anlida yapma yavrum etme yavrum yasin kucuk ne isin var izbandut gibi heriflerle senin dedigini hatirliyorum sonra bizim aleynada ya ufff anamin haberi var yeaaa dedi sonra konserde gumlettiler ortami o oldu neymis buyuk sozu dinlemek her zaman gotu kurtarirmis hemi gizzzim bana inanin.
Hala mı bu başlık yaşayabiliyor.
Meşhur olunca bir -şey- olduğunu düşünen gereksizdir.
Beyin şart.
Attığı tweetlerin yazım kuralları açısından gözümü kanattığı, bu sene en çok aradığımız müstakbel Demet Akalın.
hafta sonları clublara çıkıp, hafta içi ;

+lan ahmet kalemimi sen mi aldın lan piç
-napcam lan kalemini götveren

gibi muhabbetlere maruz kalan şarkıcımsı.
Fulinin iddiasına göre eski sevgilisi olan emrah Karadumanı aleynaya cinsel istismar yaparken görmüş. Beyaz tvde bu tartışılıyor şuan iyice oyuncak ettiler kızı menajerlerin de istediği buymuştur.
Vay aq. Kız memleket meselesi oldu.
Televizyon da çıkıp sağda solda benim hayranlarım var diyen kız. Egoistlik var biraz kendisinde. Ayrıca dj emrah ile de ilişkisi olduğu konusunda ciddi bir haber oldu. Kanal d de yayınlanan sabah programında bu dj emrah'ın eski sevgilisi çıkıp itiraf etmişti her şeyi. ilerde bomba gibi kız olacaktır kendisi.
görsel
Yine mi aleyna kanka?
Bu aralar en meşhur Türk kızı.
16 yasinda olup da bu kadar buyuk duran bir kiz hayatimda ilk defa goruyorum.
Makyaj yapmaktan yipranmiş gibi bir yuzu var kimi insan da uzun boylu poslu olur ama yuzu ufak durur yasini gosterir bu kiz cok farkli.
Egonun aleynası, aleynanın da egosu varsa kulağımdaki cevapsız çınlama sayısını hesaplayınız.
bugunde aleyna tilki baslıgının altına entry girdik çok şükür.
gesi bağlarından devam etmedi gitti saçma salak tekno müziğin üstüne söyledi sonra da malzeme verdi millete.

dj lerin de keyfi keyif valla 2 tuşa basıyor al sana müzik diye dayıyor önümüze.
yasaklanmıştır. oh canıma değsin.

ilgili haber: http://link.tl/Uks6
Erkek oldugum halde goguslerim bundan daha buyuk amk.
en çok izlenen olmasının sebebi videosuna atılan botlar yani izlenme sayısında yapılan hiledir.
ergen popçu. egosu olmasa belki bişeyler olurdu ama bu egoyla olmaz.
taze sütlü tatlı.