bugün

o gün gelmiyor ki...
Güzel ve değerli enrtyler beklediğim yazar.
hoş gelen yazar. seri şekilde artı oy vermekte başarılarının devamını diliyorum şimdilik iyi gidiyor..
kimdir nedir bilmiyorum ama helal olsun diyorum.

inanmıyormuş. başımın üstünde yeri var. en azından hakaret etmiyor ve hakkı savunuyor. sağolsun.
Takdir ettiğim yazar. Her konuda.
tüm entry lerimi incelemiş ve seri artı vererek beni şaşırtmış yazardır. bir baktım 10 tane uyarı var. hepsi de entry ni beğendi diyor. Bende başladım bu yazar kimmiş diye aratırmaya. Aratıyorum belki bir gün diye bulamıyorum. neden bulamıyorum diye merak ederken doğru nickin -belki bir gun- olduğu -belki bir gün- olmadığını fark ettim. hoş gelmiş demişmiydim?

Peşin Edit: son anda gambazcı olduğunu öğrendim. Burası sanal alem, sanal alemi gerçek aleme taşımanın ne alemi var? (#22539357) di mi ama? dimi?
üşenmemiş oylamış. helal ossun diyorum.
kendisi oylama rekoru kıran biri.
saygılar..

bok var da önüne gelen entry'i artı oyluyosun demek istedigim lamer. bu da ayrı bir değişik amına koyayım.
istatistik bölümünde gördüğüm kadarıyla gülen surat meleğidir kendisi.
muhtemelen ağır işşiz bir insandır. çünkü 58.000 oylama yapabilmek için ağır işşiz olmak gerekir. *
58 bin oylama yapan yazar. Vay anasını sayın seyirciler.
dünden beri seri oy vermiyor. başına bir şey mi geldi acaba.
kaliteli yazardır. yazdıklarımızı anlar. yazdıklarını anlarız. hoş gelmiş.
objektif yazıyor. buna eminim. selam olsun.
onbirinci nesil oylama makinesi. geçen hafta istatistiklerinde tüm diğer yazarların toplamı kadar oylama yapmıştır.

görsel

eğer istatistiklerde umulandan kötü ya da iyi bir yer edinmişseniz, bu durumdan birinci derecede sorumlu olan yazar. *
artı * VERME diyorum veriyor. ne yapalım verme meraklısı yazar.
alıcıların içine çok verici yazar.
iyi kalpli bir yazar.
kendisini; emekçi, medya delisi, okur ama genelde yazar, örümcek kadar çalışkan, kelebek kadar hür olarak tanımlayan yazar. insanlara yardım etmeyi çok seviyorum. bir şey hakkında bilgim olmasa bile sırf yardım etmek için gerekli bilgiyi alır yine öğretirim.

yazarlar arası yardımlaşma olayını da aslında bu nedenle önemsiyorum. herkes birbirine bir şey katsa bir şekilde dünya gerçek bilgiyle donatılır.
iş sahibi oluruzda adeletsiz dünyada neyse.
Az konuşan, sevilesi yazar.
Canimdan cok sevdigim.
Canim benim.
Yerim ben seni. Oy oy.
Gel evlenelim dedim yasadiklarimiz agir geldi galiba, kacti gitti. Ayip etti.
insanlara özellikle erkeklere sürekli mesaj atan, aranan yazarımsı bir şeydir! her girilen entryinin sahibini niye bunu yazdın, ne alaka gibi sorgulamalarıyla meşhurdur! hatta sanane kardeşim dersin ama o yine de vazgeçmez! hatta seni kız sanıp kezban der sen erkeğim la ben dersin ama yine de devam eder tazciz etmeye. biri bunun ateşini alsın! kendini buranın muhtarı sanıyor herhelde! her entry nin hesabını istiyor kendileri! sözlüğe darbe mi oldu da bana haber vermiyorsunuz lan!