bugün

o kadar beğendin nereye gittin dostum.
seri artıları sadece 4 günde verdiğim eski hesabımdır.

ufak bir kodla ve ek bir bilgisayarla 4 gün aralıksız 65864 entry'e oy verilmiştir.
Geçen yıl 65864 oylama yapmış, bunlardan 65823'i artı oymuş.
Artı veren melek sendin aşkım
Beğenilerinden anlaşılacağı üzere homofobi karşıtı güzel insan.
veridiği artılar için, içten teşekkürlerimi sunduğum yazar.
kukla'yı koruyan modlar tarafından silinmiştir.
kuki'nin feyki değilse sözlüğü bırakırım.
Hoşgelmiş 11. Nesil yazar. Sözlüğe yararı olacak gibi gözüküyor.

Ayrıca Kendisi Sözlüğü'n seri artı oy veren meleği olması muhtemel kişidir.
insanlara özellikle erkeklere sürekli mesaj atan, aranan yazarımsı bir şeydir! her girilen entryinin sahibini niye bunu yazdın, ne alaka gibi sorgulamalarıyla meşhurdur! hatta sanane kardeşim dersin ama o yine de vazgeçmez! hatta seni kız sanıp kezban der sen erkeğim la ben dersin ama yine de devam eder tazciz etmeye. biri bunun ateşini alsın! kendini buranın muhtarı sanıyor herhelde! her entry nin hesabını istiyor kendileri! sözlüğe darbe mi oldu da bana haber vermiyorsunuz lan!
Gel evlenelim dedim yasadiklarimiz agir geldi galiba, kacti gitti. Ayip etti.
Canimdan cok sevdigim.
Canim benim.
Yerim ben seni. Oy oy.
Az konuşan, sevilesi yazar.
iş sahibi oluruzda adeletsiz dünyada neyse.
kendisini; emekçi, medya delisi, okur ama genelde yazar, örümcek kadar çalışkan, kelebek kadar hür olarak tanımlayan yazar. insanlara yardım etmeyi çok seviyorum. bir şey hakkında bilgim olmasa bile sırf yardım etmek için gerekli bilgiyi alır yine öğretirim.

yazarlar arası yardımlaşma olayını da aslında bu nedenle önemsiyorum. herkes birbirine bir şey katsa bir şekilde dünya gerçek bilgiyle donatılır.
iyi kalpli bir yazar.
alıcıların içine çok verici yazar.
artı * VERME diyorum veriyor. ne yapalım verme meraklısı yazar.
onbirinci nesil oylama makinesi. geçen hafta istatistiklerinde tüm diğer yazarların toplamı kadar oylama yapmıştır.

görsel

eğer istatistiklerde umulandan kötü ya da iyi bir yer edinmişseniz, bu durumdan birinci derecede sorumlu olan yazar. *
objektif yazıyor. buna eminim. selam olsun.
kaliteli yazardır. yazdıklarımızı anlar. yazdıklarını anlarız. hoş gelmiş.
dünden beri seri oy vermiyor. başına bir şey mi geldi acaba.
58 bin oylama yapan yazar. Vay anasını sayın seyirciler.
muhtemelen ağır işşiz bir insandır. çünkü 58.000 oylama yapabilmek için ağır işşiz olmak gerekir. *
istatistik bölümünde gördüğüm kadarıyla gülen surat meleğidir kendisi.
saygılar..

bok var da önüne gelen entry'i artı oyluyosun demek istedigim lamer. bu da ayrı bir değişik amına koyayım.