bugün

15.yüzyıl orta avrupa düşünürü ses sanatcısı heykeltraş ressam matematikcisi değerli insandır.

ayrıca şiirleri de bulunmaktadır.
(bkz: işsiz)
15.yüzyılın meşhur çapkınıdır. casanova'nın alexander bitoveregan'dan el aldığı söylenir.
Artık ele ayağa düşmüş edison tesla kapışmasını einstein birtoveregana dönüştürmüş her boku bilen filozof.

Not: geç olmadan parselleyin yerinizi yada yapmayın belkide böyle biri hiç olmamıştır. izafiyet gibi:p
31 cekmek fiilini bulan sahsiyettir.
Henüz kim olduğunu anlayamadığım kişi.
geri dönmüş sanırım.
bir kaç aydır yoktu.

orta çağın alimi bilgini hocamdır.

edit: (bkz: #24822564)

kim olduğu konusunda sadece cok az kişi bilgi sahibi.
b for vendetta'nın yeni nickidir.
görsel
sekizinci nesil allahsız ilgi budalası. (#26827345) keşke ölsen.
karizmatik, olaylara geniş açıdan bakan birikimli yazar.
Kısa bir aradan sonra tekrar aramızda olan yazar.

Hoşgelmiş.
bir gün istanbul' da bira eşliğinde keyifli sohbetini dinlemek istediğim, gerçekten de yakışıklı, karizmatik, iyi niyetli, diyalog sahibi yazar. saygı duyuyorum kendisine.
Gecmisin, yasanmisligin degerini bilen guzel insandir.
(bkz: uludağ sözlük lord of the rings olsaydı kısa filmi/#27060440)
sözlük için altyazılandırdığı film sahnesi ile akşam akşam güldürmüştür beni. theoden olmak benim için onurdur. *

zekası ile yaptığı işler doğru orantılıdır. iyi yazar.
eski ayaklanma liderimiz, grubumuzun başı.
şimdi aradı konuştuk, özlemişim. sakladıklarımızı söyleyince çok rahatladım, eğlendim 15 dakikada.
en yakın zamanda oturup içilmeli, dertleşilmeli onu anladım.
piyonla evlenen vezir 'i de yad ettik. uludağsözlük gibi bir ortamdan çıkan en kral insanlardan.

teşekkür ederim dostum.
adamdır, geçmişini bilirim, sadece kimlik değişmiştir, faruk k dinler, çılgınca dans eder. *
#27205540 entrysiyle kahkaha attırmıştır.

ulan hala anlamadılar aydın, çağdaş, medeni, demokrat, ileri görüşlü etiketlerini bol bol tüketmekle bu sıfatlara sahip olunmuyor.

chp'li "aydın" yazarlar oluşturmuşmuş. en aydın olanınıza çakayım. sizin gibi düşünmeyeni troll ilan eden aydınlığınıza çakayım.

"ben de bir chp'li 8.nesil olarak hepinizi siktir etsem nasıl olur" demiş amkhahaha.

(bkz: bsg)
dünün en beğenilen entry leri ne 8 adet entry sokan yazar.
ben değil de o ısırır. bir zamanlar orduma piyonlar arıyorum diyordu, seve seve koştuk.
şimdiyse aynı savaşı farklı gemilerde veriyoruz, haberimiz yok.
Aşırı şekilde itici.
Çok coolum çok artistim havaları...
Of bayılcam.

Bir de kalkmış bana akıl veriyo. Sen kimsin ya ahahaha sen kimsin.
Seviyesizlikte dibe vurmuşsun.

Geçmiş bana aptal, gereksiz,ergen diyo. liseden atılmış bir insanın başkalarına aptal demesi ne kadar da ironik.

Sırf tepki toplamak için müslümanlara laf atıp Yaptığı şaklabanlıkları ne çabuk unutmuş hehehe. yazık be acıdım cidden.

Bir yazar.
nerede görsem (bkz: alexander birgotveren) şeklinde okuduğum nick. içim kötü benim.*
#27253018 entry'siyle beni benden almıştır.*

pavlov değil lan pavlovun kopegi o. diğerini de ciddiye almışsın işte. ulan ne insanlar var. *
Güldüren düşündüren tespitleri vardır aynı zamanda hoş sohbet samimi bir yazardır. Başarılarının devamını dileriz. (Şizofren olduğum için çoğul yazıyorum. Yani ben ve içimdeki manyağın düşüncesi böyle).
(#27248132)

Hiç ciddiye almıyo gerçekten. Bir de ciddiye alsa nolacak *
tarzı hayattan örnekler olan bazı tespitleri hakikaten okunurken bir yerden sonra geldi yine denilesi yazar.

mesela onun tarzından bir entry girsem,

-şimdi buna nasıl entry girsem, bu bi dk alıntı mı yapsam akıntı mı yoksa sıkıntı mı?
-...
-...
-diyelim ki diye mi başlasam!?
-yok onu daha önce yapmıştım.

gibi bir yerden sonra sıkıcı olmaya başlayan yazardır. ayrıca ilk okuduğumda birgötveren diye okudum hakikaten. sonra bildin dimi onu. o okuyuşu o yarı kalkan dudak kenarını hatırdın dimi. bunu okurken de sana en iyi eleştiri sana ayna tutmaktır yazar kardeş.

içimde kalmasın, bir yorumdur.

(bkz: geldi yine tipini ziktiğimin)

edit: imla.