bugün

12 kasım 1992 doğumlu basketbolcu. 1,97 boyunda ve kısa forvet pozisyonunda görev yapıyor. italya milli takımında forma giyiyor.
2012-2013 sezonu öncesinde ea7 emporio armani milano'nun kadrosunda yer almaktadır.
önümüzdeki 10 yıla damgasını vuracak olan basketbolcudur.
ismini ileride çok duyacağımız basketbolcu. genç yaşın verdiği ateşle maçlarda bir hayli asabileşir.

(bkz: sakin ol şampiyon)
çok antipatik biridir. Eurobasket 2013 te grupta oynanan yunanistan maçında son 10 saniye kalmış maçın sonucu belli olmuş oyuncular birbirini tebrik ederken bu adam aldı topu gitti smaç bastı.
hırslı oyuncudur. (bkz: eurobasket 2013 yunanistan-italya)
2014 nba draftı'nda elli üçüncü sırada minnesota timberwolves tarafından seçilmiştir.
Her Takımı Takımı ateşleyebilecek bir oyuncu.
ben de güzel bi model sandım google da fotosunu bulmak için arattım. aratmaz olaydım amk.
ea milano'dan daha iyi takımlarda olmayı hak eden oyuncu.
ea milano'dan ayrılmış. bakalım hangi euroleague takımına gidecek.
anadolu efese gelmesini isterim fakat, honeycut ve cedi ile 3 numarayı paylaşmaları zor olur ama 2 numara oynarsa cotton dan bin kat iyidir.
http://www.basketfaul.com...48/gentileden-9-sayi.html
Panathinaikos'tan kovulan basketbolcu. Hapoel Jerusalem'e transfer olmustur. Umarim ritmini burada bulur.
Mis gibi potansiyelini heba eden basketbolcu. Sönüp gidecek yazık olacak.
zeki ama çalışmıyor triplerinde bir oyuncu. elindeki yeteneğin kıymetini bilmiyor.