bugün

Linç edilmekte zorunluluktur canısı.
Hadim edeceksin boylelerini, ya da uyurken penisine sok dalgasi vereceksin, bak bi daha kalkiyo mu ,kalkisiyo mu aldatmaya.
minareyi çalıp kılıfına uyduran erkektir.
göreceli bir kavram, aldatmak eşittir aldatılmak ile sonuçlanabilir.
sevgilisi gidip en yakın arkadaşıyla yatınca, hatta üstüne birde "ama aşkım hayatın tadını çıkarıyorum kızma..." deyince göt gibi kalacak erkektir.

(bkz: bu memlekette göte göt denir)

(bkz: enteresan fikir kabul et)
bir insana bakış atmak bile aldatmak olduğundan işin özünde. yatağa girip sevişmek sonra da hata demek çiğ süt emmektir.
yanlış yolda olan erkektir.
Gayri meşrudur.
1 kilo süt için evde inek beslemekten sıkılan erkek beyanıdır. her gün aynı şeftaliyi yemekten bıkmayan erkeklere sözü olmaz. tercih ve istek meselesidir.
göttür efenim.
kendi kisiliğinin a.koyan erkektir.
"erkek mi kim erkek dedi? biz orospu çocuğu diyoruz onlara."
dedirtti sözlük.
siktirsin gitsin erkegidir.
her çiçekten bal almak lazım hesabında olan erkek.
-aldatmak bir ihtiyaçtır firuze
+tuvalet de bir ihtiyaçtır erman.
-o zaman?
+aldatmak tuvalet midir?
-maalesef. gerçekler acıdır.
+biber de acıdır?
-o zaman?
+anan
muhtemelen bir gecelik bir aldatmanın ürünü olan yavşak erkek. karısına saygısı olmayan adama yavşak derler bizim oralarda.

peki kimi kiminle aldatıyor? karısı mı sevgilisiyle, yoksa sevgilisini mi karısıyla?
aldatılmayı göze alabilecek erkektir.
Seref erkeklik meselesi. Adam olma meselesi.
ihtiyacın ne olduğunu kavrayamamış kişidir.
(bkz: yarramı yesin)
Tek eşli olmamak ve aldatmak tamamen farklı şeyler olduğu için biri diğerine gerekçe gösterilemez. ikisi de ayrı ayrı yarramı yesin.
Eşinin de ihtiyaç gidermesine göz yumuyordur.
tabi ihtiyaçtır sıkılınca yeni sömürgeler arar insan ama bir kız erkeğe hep muhtaçtır fakat erkek için bir sürü kız vardır.
Her organini amacina gore kullanmayan erkektir. Gercekten seven erkek kalbiyle sevismez.
ihtiyaçtan ziyade bunun bir psikolojik sorun olduğunu kabul eden erkektir.

Sebebi ego olabilir. "Ben istediğim kızı elde ederim" gibisinden.

şu ana kadar hayatıma giren tüm kadınları aldattım. Güvenlerini, sevgilerini kazandım. Ve hepsini bir sabah bitti diyerek uğurladım.

Ve Hiçbir şey hissetmiyorum. Hissedemiyorum daha doğrusu.