bugün

büyük abdest mi lan bu ihtiyaç olsun denilebilecek olay.

- ııı ııı ıığhhh.
- muhsin ne oldu, mağazadan çıktığımızdan beri kıvranıyorsun.
- çok kötüğğyüm nerminn, dayanamıcam.
- ne oldu canım sıkıştın mı?
- evet nermiğn ıığhh, çok sıkıştım acilen aldatmam lazığm seni ıığğh..
- canım dur dur biraz dayan, şu sokağı geçince kerane var, girersin. sık dişini biraz.
- ığğhh dayanamıom nerminn, şu kitapcıya giren kıza asılsam olmaz mı?
aldatılmayı da büyük olgunlukla karşılayan erkektir.
bunlar genelde aldatıldıkları zaman '' kimse beni aldatamaz laaaan!' diye kükreyenlerdir.
aldatıldığında " ihtiyacı varmış demek ki " diyebilen erkektir.

(bkz: geniş mideler)
'tek eşliliğin insan doğasına aykırı bir eylem olduğunu bilen erkektir. bütün bir ömrünü tek bir kadına bağlanarak geçirmez, önüne çıkan her kadınla birlikte olup hayatın tadını çıkarır' demiş muhabir arkadaşımız. sözü edilen erkeğin hayatında başka biri daha olduğundan bahsedilmiyor. tek eşliliği ters bir anlayış olarak gören ve bu yüzden de tek bir kadına bağlanmak istemeyen, özgür bir erkek var karşımızda. velhasıl başlığın adı aldatmak değil, cinsellik bir ihtiyaçtır diyen erkek olmalıdır.
yol yapıyordur kendine.
hem aldatmak bir ihtiyaçtır derken cinsiyet belirtmediği için de aldatılmaktan gocunmayacak olması aşikardır.
ay ne sevgi pıtırcığı.
eşinin-sevgilisinin bu ihtiyacını karşılamasına izin veriyor mu bakılması gereken erkek.
allah belanı versin diye cevap verilesi erkektir.
erkek değildir.
"ihtiyaçtan" aldatıldığında ne dediğini anlayacak olan erkektir...
cinsel hayatından memnun değildir ve bahane ediyordur.
karısı kendisiyle kardeş gibi yaşayan erkeklerin sözü. haklı neticede nefsi var nereye kadar dayanacak? adam karısıyla öpüşmek ister bin tane bahane, sevişmek ister onbin tane bahane ne yapsın adamcağız duvara mı sürtünecek? dini açıdan haram olan istenmez ama bazen de mecbur bırakılır insan. aldatmayı savunmuyorum ama bazı gerçekleri de görmezden gelemiyorum...
birlikte olduğu kişiyle cinsel hayatı yoksa bir yerde haklıdır fakat duyulmadığı sürece.
aldatılası ınsancıklardır..zaten aldatmayanı nadırdır bunların.
hadi be sende yarım akıllı denecek erkektir.
aldatılacak olan erkektir.
kendi de boynuzu yediğinde taşıyacağı tabela ''bayandan, ihtiyaçtan''.
hem aldatmayı hemde aldatılmayı göze alan erkektir, ama boynuz kulağı geçer haberi ola. o yüzden cümle sarfedilmeden bir kez daha düşünülmeli.
siktirsin gitsin afedersin. erkeğim ve hiç öyle bi ihtiyaç hissetmiyorum allaha şükür.
ahmet altan ı fazla ciddiye almış erkektir.
neticesinde boşanmakta bir ihtiyaç halini alıyor.
boynuzlanmayı olgunlukla kabullenmiş
kendini aşmış olgun insandır.
gdo'lu erkektir.
doğruyu söyler.
Aldatmak, bir hata yada yanlışlık değildir. Çünkü; hiç kimse hata ile çırılçıplak soyunarak başkası ile sevişemez...