bugün

hiçbir insan üstün ve farklı değil, üç aşağı beş yukarı 6 7 milyar insanın hepsi aynıyken, içlerinden bir tanesinin olmazsa olmazmış gibi gösterilmesi ve aldatılmaya rağmen halen daha onun peşinde koşulması hem salakça hem de acınası.
"bize köpek gibi sevdiğimiz halde bir şans bile verilmedi, kalkmışlar aldatana ikinci bir şanstan bahsediyorlar! vay be dünya ne kadar orospu çocuğu bir yer olmuş." dediğim başlık.
Sen ikinci şansı verirsen sevgilinde başkalarına çok başka bişey verir
iyisi mi sadece sana versin.
Çok yaşanmışlık varsa çok seviyorsa ikili çıkmaza girecek olaydır. Neyi seçse üzülecektir. Son bir şans vermeyi denemiştir aslında o kadar da aptallık demeyelim. Allah bu duruma düşüren şerefsizin belasını versindir.
seni bir kere yolda bırakan arabana sen bir daha biniyor musun yoksa?
basit ve hep kaybeden insan eylemidir. yazık.
Oluyor olmuyor değil, hatta insan yaşamadan ne olacağını bilemez o yüzden aldatılmadan kesin hükümler veremeyeceğim.
Ancak, Aldatılan kişinin de çok masum olmadığının göstergesidir kanımca.
Fiili bir aldatma olmasa da sevgilisine, eşine karşı vicdanı da o kadar pür-i pak değildir. O yüzden kendini de suçlu hissettiği bir şeyler olduğun için gemileri yakamaz gibi geliyor.
ben aptalım bi kere daha aldatılıp aptallığımdan emin olmak istiyorum demektir.
Kesinlikle verilmez. Ama Aldatan ben olsaydım bana ikinci şansın verilmesini isterdim tabi o da vermezdi.
aldatan sevgiye verilecek tek bir şey vardır. (bkz: küskü)