bugün

Akp nin ve oy verenlerinin yedigi kul hakkindan sonra soylenmesi gereken cumle. Etmiyorum arkadas sikileceksen ulke sinirlari disina cik, cik ki burada topraklarini seven turkiye cumhuriyeti vatandaslarida rahat nefes alsin.
Akp ye hırsızlara,hilecilere,hainlere oy verenler benim için haindir artık size hakkımı helal etmiyorum.
hakkımı helal etmiyorum vebali çoluk çocuğundan çıksın dilerim. de dene bilirdi hadi yine iyisiniz.
başbakan şu anda tv de halka konuşuyor ve suriye ile aramızdaki gerginliği şişirerek savaşı meşrulaştırmaya çalışıyor ve akp'liler de tezahüratlar ve coşku ile onu dinliyor. peki öyleyse savaş çıkarsa önden siz buyrun.
biz de size etmeyiz olur biter. az çektirmediniz zamanında 28 şubat tezgahçıları darbe şakşakçıları siziiii.

akp sayesinde gözünüz medeniyet gördü be. atanın muasır dediği seviyeye çıktı.
(bkz: hakkın varsa haram olsun)
herkes bir yana bir de bu fetonun tesetturlu imamlari cikti.

senin bana ne gibi bi hakkin gecmis olabilir ya. ahahaha ulan.

huzunlere bogan soz.
zerre kadar hakkım varsa bende haram ediyorum. hadi biz neyse ama o şehitlerin haklarını nasıl ödeyecekler orası meçhul.
Demogoki başlığıdır. HDP destektiçisi chp ye yada doğrudan hdp , ya da 100 lerce sehoıt verırken koalısyon yapmam dıye aglayan mhp ye mı verecektir. istediğiniz kadar ağlayın millet en doğru secımı yapttı. Secımden once tum anketler akp dusecek dıyorken "bu secım tam bır demokrası solenı olacak" dıye bagıranlar, neden sımdı mutsuz. istedikleri olmadı diye mi ? Yoksa bu secım de yıne alengırlı olaylar mı dondu de "demokrası solenı" kelımesını artık kullanmıyor. Sızın ıkı yuzlulugunuze ancak gulerım.
askerlerimizi şehit eden eşkiyaları destekleyenlerin sözlerine bak .asıl siz o şehitlerin hakkından ne yapacağınızı düşünseniz iyi olur .
Insanin istedigi partiye oy attığı icin baskasinin hakkini cignemis olabileceğini düşünmüyorum ayrica o sehitler cennete en guzel makamlara kavusmusken onlarin ağzından laf uretilmeside hic dogru değil.