bugün

inşallah oyledir diyeceğim ama pek bir inancım yok açıkçası. Yine akp ye oy verecek tonla parazit çıkar. yani ne beklyoruz ki cidden? ben artık beklemekten sıkıldım, usandım. gerek görmüyorum. her olayın arkasında akpnin olduğunu düşünmek, yok canım bu kadarınıda yapmazlar herhalde demek. sonrasında düşündükçe yapmış olabilirer, bunlardan her şey beklenir demek. akabinde ak partinin yine tonla oy alması. ilginç, gerçekten ilginç. zaten ülkeyi yönetmek için niye partiye, ona, buna ihtiyacımız var ki? rusyayla görüşülmesi mi gerekiyor, gitsin kim müsaitse görüşsün amk. neyse ya çöküşlerini görmek nasip olur inşallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah.
Artık olması gereken durumdur. Bıktık mk.
neye dayanarak söylenmiştir, merak ediyorum.

rektum haber ajansı?

yoksa muhalifler yine kendi kendini mi tatmin ediyor? *
Artik kandırılmayacaksnız.
gezi olaylarından sonra da böyle söylemişlerdi sonra kimin ne mal olduğu ortaya çıktı.

Allah büyük gerçekler mutlaka ortaya çıkacaktır. ve en büyük isteğim hiçbir hainin cezasız kalmamasıdır.
15 şehit en aşaği %15 oy daha duşecektir demek inşallah.
ankara nin sular altinda kaldigi zamanlarda gokcek'in seciliyor olmasi düşünüldüğünde ; inandırıcı gelmiyor.
uyanan bir kitle olsa dahi şehit haberlerinden ötürü büyük ölçüde oy oranını koruyacaktır.
akp secmeninin egitim durumu ve zeka seviyesini bildigim icin pek beklemedigim durum.
Maalesef gerçek değildir. Evet, oy kaybetmiştir ancak çok ciddi beyinsiz kitlesi hâla kemik. Yine koalisyon yolu görünür. En çok oyu yine akp alır. Maalesef. Buraya yazıyorum... Çok büyük bir değişiklik olmazsa mhp baraj altına bile itilebilir. Hdpnin mhp'yi bu seçimde geçeceğini düşünüyorum.
Orasını bilmeyen ya da görmeyen siyasetten de sosyolojiden de anlamıyordur. Asıl mesele bu ülkeyi kim adam gibi;satmadan,soymadan,zengin olmadan yönericektir? Chp mi? O mevcut liderle bi halt yapamaz bence.propaganda yaptıkları icraatler, lise de okul Başkanı adayı seviyesinde. Mhp mi? O da yapamaz.o partinin sıkıntısı da lideri. Bu iki parti lideri kaybetme bağımlısı.ve yönetmek yerine eleştirip kemik kitlenin oyunu korumak daha kolaylarına geliyor. Hdp mi? Alayının amk.Onlar zaten adam dahi değiller. Kim peki?
bu millette bu kafa varken o oran artar bile çünkü at gözlüklerini ısrarla çıkarmıyorlar.

Ülke elden gidiyor elden uyanın da görün artık sizin abiniz babanız şehit olmadan bu durumun farkına varamayacak hale ne zaman geldiniz siz. O insanların acısını hissedemez hale ne zaman nasıl geldiniz.

O Şehitlerin icinde bir tane bile tanıdık olmamasına rağmen bir tane şehit haberi alınca kahrolurken 15 şehit oldugunu öğrenince anamla babamla oturup acımızdan ağlarken bu nasıl bir vurdum duymazlık bu nasıl bir vicdansızlıktır.

Kendinize gelin dur demenin vakti gelmedi mi artık.
şu durumda ak partinin oy kaybettiğini hepimiz kabul ediyoruz.

ama insan hiç mi düşünmez pkk saldırıları en çok kimin işine yarıyor?

pkk saldırıları olduğu müddetçe ak parti 400 milletvekili çıkarabilir mi?

400 milletvekili çıkarmak isteyen biri neden oy kaybetmek istesin?

neden doğan ve fetö medyaları, kılıçdaroğlu pkk için neden hiçbir şey demiyor?

bu millet akıl dağıtılırken neredeydi.
Ak partiye camur atmak yerine hdpye oy verenlere bakın.
hain varsa onlar da hdpye oy verenlerdir.
Normal bir ülkede olması gereken durum.

Ama böylesine aptal ve cahillerle dolu bir ülkede...güldürmeyin beni.
ülkenin kitap okuma oranına bak hele sonra bunu de. bu kadar eğitimsiz insan varken zor durum.
daha çok kömür ve makarna dağıtımına neden olacak negatif durum.
çok normaldir, akp destekçisi şehit aileleri de durumun farkına varıyor yavaş yavaş.

anamızı siktiler bari piç kalmayalım kafası yaşayan ak trollerin de akıllanması dileğiyle.
şu sıralar türkiye'yi iyi siktiği için oylarının artacağını tahmin ediyorum.
en okumuş kesim olan tuncelilerin pekakanın karakol saldırısında neler yaptığını unutmadık. arkanda arkanda; vur vur ( teröriste ) sonrasında vurmayın vurmayın ( polise ) . okumuş kesiminiz buysa içine edeyim.
Oyunuz da siyasetiniz de vicdanınız da yere batsın. Gencecik vatan evlatları şehit oluyor orda. Yeter artik şehitler üzerinden siyaset yapmayın. Ayrılık çıkarmayın. Hepimiz türk vatandaşıyız şu allahın belası teröre karşı birlik olacağımız yerde birbirimizi suçluyoruz. Bir kere olsun elinizi vicdanınıza koyun da düşünün... Siyaset insan hayatından daha mı önemli? Bırakın artik akpyi chpyi mhpyi veya diğer partileri.
Milliyetçi kesimin pkk operasyonları sonrası akpye oy veremelerini sağlayacak stratejinin ellerinde patlaması sonrası oluşan durumdur.
Ülkenin zeka seviyesinin bu kadar yükselmesi mümkün değildir. Seçimden sonrada göreceğiz ki koyun sürüsü akp yardakcılığından vazgeçmez.
iq seviyesi normal seviyelerde bir ulke icin gecerli bir durum olabilirdi ama milletimizin iq ortalamasi 789 oldugu icin ak partinin tek basina iktidara gelmesi bile mumkun.
Ak parti seçimde tek başına iktidar çıkınca kaçacak delik arayacak yazarlardan birinin açtığı başlıktır.