bugün

entry'ler (64)

erken genel seçimde de oyumuzu hdp ye veriyoruz

Akpnin tek başına iktidar olmaması için gerekendir ama hdpye oy vermeye elim gitmiyor.

ülkücülerin hep yanlış kişiyi dövmesi

(bkz: faşist zeka geriliği)

terör de neymiş ya eğitim sorununu çözmüşüz

81 ile üniversite mottosuyla her konuşmasında kafa siken insanın yine yersiz bir zamanda terörden bahsederken hala oy toplamaya çalışması akıl alır şey değil.

davutoğlu nun van da hüngür hüngür ağlaması

Akpdeki bülent arınç eksikliğini doldurmaktan başka bir işe yaramıyor zaten.

recep tayyip erdoğan

şuanki konuşmasında terörden başlayıp yine 81 ile üniversite kurduk diye geçmiş icraatlarını anlatan kişi. ülkedeki şehitlerden daha önemli bir şey olmaması gerekirken hala 2023 hedefinden bahsediyor bi de.

saçları kızıla boyatmak

(bkz: üniversite kızılı)

akp derken besmele getirmek

(bkz: rte derken salavat getirmek)

cehennemde sözlük olsa açılacak başlıklar

Zerre kadar iman cehennemden kurtarır lafının yalan çıkması.

atatürk e dinsiz diyenler

dinsiz olsun bizi ilgilendirmez, asıl sorun dindar olduğunu söyleyip dini kullananların olması.

bekleneni vermeyen diziler

(bkz: how i met your mother)

anneyi tanıtmaktan başka her olay gösterildi.

akp nin ciddi oranda oy kaybetmesi

uyanan bir kitle olsa dahi şehit haberlerinden ötürü büyük ölçüde oy oranını koruyacaktır.

ak parti seçmeni

cumhurbaşkanı ve başbakanın elinin kolunun bağlı olduğunu söyleyerek bir de savunma yapmaya çalışıyorlar. sayın aptal ister chp ister mhp olsun eğer iktidardalar ve teröre bi çözüm bulamıyorlarsa siktirsin gitsinler körü körüne parti tutmayın, hatalarını kabul edin.

recep tayyip erdoğan

şehit cenazelerinin siyasete alet edilmemesini 'savunmasına' rağmen umarım bu olaylar sandığa yansır açıklamasını yapan şahıs, üstüne bir de 400 milletvekili verseydiniz böyle olmazdı diyor. seçime kadar daha ne kadar kan akıtacak?

zoo

Diziyi izlemeye başlayınca evcil hayvanınıza eskisi gibi bakamayabilirsiniz.

yabancı şarkılarda geçen mükemmel sözler

I've had recurring nightmares
That I was loved for who i am
and missed the opportunity
to be a better man

yazarların şu an dinlediği şarkılar

tom odell-video games

https://www.youtube.com/watch?v=GMIqi6Ek-K4

düğün yapmak için sokağı kapatmak

eskişehirde sıkça yaşanır.

yalnız kalıp kafa dinlemek

genelde sürekli yalnız kalmak istemeye evriliyor.

uzun vadede her şeyin sıkıcı hale gelmesi

Bir süredir yaşadığım durum. ne kadar çok film dizi de olsa hepsinin aynı ilerleyip bariz şekillerde sonlanacağını düşünüyorum; kitapların konularının hep aynı olduğunu ve etrafımda ilgimi çeken fazla şeyin olmadığını fark ediyorum. yeni şeylere başlayıp bunları uzun süre sürdürmek de çok zor.

sözlük yazarlarının itirafları

bir arkadaşım sevgilisinden ayrıldığında onun için üzülsem de sonunda tekrar benim gibi sap olduğu için seviniyorum. Başkalarının mutsuzluklarından mutlu olmak kötü bir şey..