bugün

mitinge gitmek içinse bir şey diyemem ama bunun için oy veriyorsa kendisinin ve çocuklarının geleceğini 100 liraya satıyor demektir.
tipik kemalist komplosuna maruz kalan adamdır. (bkz: yav he he)
hokkalı bir zam koparmıştır, malum ortam müsait. 20 tl.den 100 tl.ye iyi yevmiye.
hesap kitap bilmeyenlerin mal beyanına uğrayan adamdır. ulan 2 milyon ile 100 rakamını bir çarpıver bakalım.
hadi onu geçtim; bu işler parayla olsa, bu ülkenin en zenginleri ve en zengin partisi bu kadar uğraş vermesine rağmen neden seçim kazanamıyor.
ulan doğan grubu, cemaat, koç, boyner ve tüm tüsiad akp ye karşı. ee sonuç.
ama işte bazı beyinsizler sürekli bok atma peşinde olduğu için bu tarz şeyler uydurmaya devam ediyor. şimdi bu hesap bilmez piç sürüsüne sesleniyorum.

ulan bir görüntü koyun bir fotoğraf paylaşın bu paraların döndüğüne dair. denemek için gidin bakalım bir akp mitingine.
hala bu beyinsiz piçler parayla oy satılacağını düşünüyor.
be piçler; adam parayı alır gider oyunu başkasına atar. sakın ola yok fotoğrafını çekip merkeze götürüyormuş gibi boş laf etmeyin de bugüne kadar oy kullanmadığınız belli olmasın. şimdi az ötede hasedinizden çatlayın.
AKP'lilerin hem gerçek hem de mecazi anlamda ne kadar ucuz kişiler olduklarını gösteren insan.
parayı alacaksın gitmeyeceksin sonra 1 70 lik ve çiğ köfte alıp eve geliceksindir.
kazlıçeşme mitingi için fiyat 50 liraydı.
ak parti mitingine katılım 100 tl. para için değil, tamamen başbakanımıza duyulan sevgiden dolayıdır.
vatan sevgisi para ile ölçülebilen, vatan sevgisi satılık olan adamdır. gerçi ona da adam denirse(!).
mumkunati olmayan olaydır. 100 lira verseler 20 milyon adam olurdu orda. başta da sozlugumuzun ergen anarşist gençlerinden biri olurdu büyük ihtimalle, isim verip rencide etmek istemiyorum.
seçime kadar bu işe takılsa maaşı çıkmış adamdır, yemeklik erzağı da yanında kar kalır iyi iş.
-mitinge gitmek için kaç para alıyon kardeş?
+ adana 50, ankara 100 lira.
- 25 liraya izmir'e gelir misin?
+inan maliyeti kurtarmıyo aga, 30'a bursa dediler yok çektim.
- 45 liraya?
+ hangi gün lazım sana? bu hafta doluyuz.
- kaç kişisiniz ki siz?
+ sen rahat ol aga filo var bizde. kaç kişi lazım sana?
bir kesimce mevzu solculara kitlenmiş yine. paylaşıldığı yerde takunyaymış... ulan sanki yandaş medya bu görüntüleri yayınlar mı yoksa laf gelmesin diye olayı saklar mı? cevap belli saklar. orospu çocukları gezinin ilk iki gününü nasıl sakladıysa, nevruz mitingini nasıl görmezden geldiyse bunuda görmez. herşey sadece kendi çıkarları içindir ülke çıkarını sallamaz hükümet çobanı ve yancı koyunları.
kemalisttir. aklı sıra ak partiyi kötüleyecek.
Beleş 100 lirasıyla markete uğrayıp alışverişini yapmış ve evine dönmüştür. Bilgisayardan bir sonraki miting nerede ona bakacaktır, yakınsa ona da gidecektir ki yeni bir 100 lira cebe girsin.
iyi paraya giden adamdır. 100 lira lan taş atıyor kolu mu yoruluyor?
ucuza giden zavallıdır.

http://www.cumhuriyet.com...lin_300_lira_verelim.html
orospu çocuğudur.
solcuların en popüler yalanlarından biri denilesi video
(bkz: solcular böyle yalan haber yapmayı nerden öğrendi)
apaçık görüntüleri ve ses kaydını bile inkar eden yandaşların ortaya konulmasından hoşlanmadığı gerçektir. birisi de 100 ile 2 milyonu çarpın demiş.

iyi, çarpalım. 200 milyon tl, yani 100 milyon usd eder. başçalan ve ekibi için nedir ki? sıfırlanan paraların kalanı bile 30 milyon euro. iktidarları sürerse fazlasıyla çıkarırlar zararlarını...
(bkz: akp nin 30 mart yerel seçimleri ücretlendirmesi)
solcuların değil herkesin bildiği gerçektir tabi o paraların bizim cebimizden çıkıyor oluşu da ayrı bir gerçek.
solcuların değil herkesin bildiği gerçektir tabi o paraların bizim cebimizden çıkıyor oluşu da ayrı bir gerçek.
yalandır. ulan bende ak partiliyim neden bana vermediler. pis çapulcu oyunları.
iyi para almıştır lan.

fırsat olsa da ben de alsam.

mitinge gitmeyip üstüne 30 lira daha koyar jack daniel's alırım olm.

keriz parası ne de olsa.