bugün

biz türkler olarak arada kaldığımızdandır.
akabeliler genellikle

hırsız

rüşvetçi

ve

tecavüzcü

oluyor.
kürtler, bizi akape'ye mahkum edenlerin başında gelmektedir. akp'ye giden oyların en az %20'si bunlardandır. akapeliler hem arap hem kürttür. cehape'lilerin ne olduğunu bilemiyorum ama chp seçmeninin çoğu olanları fark etmeden hareket etmektedir bence. kürtler cehape'ye oy falan vermiyor ama partiyi ele geçirmiş durumdalar ve atatürk'ün adını kullanarak açık açık pkk sempatizanlığı yapmaktalar. vallaxi bu malum ırkın girdiği yerde ot bitmiyor.
öyle bir dünya yok. kafanızdan uydurmayın bu tarz şeyleri..

benim çevremde çok insan var doğulu ve ak partili. hepsi inşaat işinde sorsan hiç memnun değiller ama ak partiye oy verirler. herkes kendi yolunda nereden yürüyorsa oradan ilerliyor. artık insanları ayrıştıracak başlıkları açmayın, açana izin veren moderasyona da mesaj olsun buradan. sizlerin çıkarı için bu tarz şeylere göz yummayın artık.
ben gerizekalıyım demenin değişik versiyonu.
görsel
Yadsınamaz acı bir gerçektir. Bu iki partinin mensuplarının çoğunluğu, etnik köken olarak Arap ya da Kürt olmasalar bile ruhen (bkz: islamofaşist) AKP'liler Arap, (bkz: Sarı muhalefet) Y-CHP'liler ise Kürt'tür. Bu konu ile alakalı (bkz: Arap Kürt Partisi)
Türkiye'nin yıllardır kanayan en büyük ve önemli sorunu; sağcısının Arapçı, solcusunun Kürtçü olmasıdır. Türkiye'de birkaç samimi, sağlam ve dürüst oluşum hariç adamakıllı Türkçü bir oluşum yok.. Türkiye'nin kurtuluş yolu Türkçülük'tür.