recep tayyip erdoğan ifadesi. oda haklı cok acayip fill in the blanks ler ortaya çıkabilmekte.

http://www.milliyet.com.t...Date=03.06.2009&b=AKP demek edepsizlik
-bana edepsiz şeyler söyle.
+akp!
-ah yeaaah!

(bkz: sevişirken terbiyesizce konuşmak)
yer: türkiye büyük millet meclisi

deniz baykal: sayın milletvekilleri takdir edersiniz ki epey karışık bir gündemin içinde bulunmaktayız. özellikle mayınlı arazi hakkında akp'nin yaklaşımı çok yanlış.
akp milletvekili: sen demin ne dedin?
db: sözümü kesmeyin lütfen arif bey. dediğim gibi---
am*: kimin yaklaşımı yanlışmış?
db: akp'nin.
am: bak hala! ulan terbiyesiz herif ağzını topla!
db: işte akp zihniyeti!
am: dalın arkadaşlar!!!

(koltuk parçaları havada uçuşur, küfürler, yumruklar)
saçmadır, hadi ordan re te ee demek geldi bak içimden şimdi.
yıllardan beri "a ke pe" derim şimdiye kadar "edepsizlik yapma leeeynn" diye uyaran olmadı. ama yüce başbakanımız buyurdu ya artık "ne dedin uleeynnn" diye üzerimize taş ve sopalarla atlamaya hazır doğan grubu yayınları okumayan, üç çocuk yapan müritleri ortalarda gezinmeye başlar, edepsiz(!) avına çıkarlar yakında.

son sözüm rte'ye;
senden ala edepsiz olmaz
bu ülke sana kalmaz
başbakanın internette sıkça dolaşıp, akp'nin açılımını 'amına kodumun partisi' olarak gördükten sonra çıldırması sonucu karşı taaruza geçmesiyle vuk-u bulan olaydır efendim.
"onlar edepsizlik görmemi$ mına koyim."

- terbiyesiz sam
göktürk operasyonu çerçevesinde içeri alınmayı da gerektirecektir yakın zamanda.
edepsizlik etmekten nefret ettiğimiz için hemen yerine yeni bir isim bulunmasını gerekli kılan olaydır efenim

(bkz: aqp)
(bkz: ne diyem mahmut mu diyem)
iyiden iyiye sınırları daralan ifade özgürlüğü kavramının artık bazı merciler bakımından ayaklar altına alınmasıdır.

bir karikatürü kaldıramıyor bunlar, şaşırmamak lazım.

(bkz: son yakın)
(bkz: ulan ne akp adamsın)
can yücel i anmamıza sebep olan durumdur.

(bkz: bizim memlekette göte göt derler hakim bey)
sayın başbakan'ın son saçmalaması.
şaşılacak açıklama.
ne zaman aklandın be anam.
adalet ve kalkınma partisi değil miydi bu partinin adı onu da mi modifiye ettiniz din gibi kendinize göre.
ha sahi lan akbilden bahsediyor hani partinin temel taşı, kuruluşu için oluşturulan yardım sandığından.ona atfen partinin adına ak parti diyor.hatırasını yaşatmak babında.
yakında başbakandan şöyle bir açıklama daha gelmeli bence.
akp ye a..k..partisi diyenler adinin de bayağısı bayağının da aşağısıdırlar.
akpye oy veren edepsizden daha edepli kişidir.
vatandaşına "ananı da al git" diyen birinin tezat açıklaması.
acun ılıcalı'dan geliyor:

(bkz: yok artık)
(bkz: akp)
ben a.k. partisi dediğim için sorun olmayacaktır.
aynı mantıkla cumhuriyet halk partisi'ne chp, milliyetçi hareket partisi'ne mhp diyen de edepsizdir.

not: tarafsızım.
hukuk bilmezliktir.

ak parti iç tüzüğünün ilk maddesi "adalet ve kalkınma partisinin kısa adı ak parti' dir" der.
(bkz: ne diyem mahmut mu diyem)
rte nin hâkaretidir.*
Bu kadar açık ve ağır söylüyorum akp ye oy veren edepsizdir.
(bkz: essah mı)
bunların bir de ankara büyükşehir belediye maşkanı var; i.melih gökçek. adam emin çölaşan'a dava açıp duruyordu i.melih gökçek diye yazıyor diye. ee demekki neymiş? katranı ezdim olmadı şeker, cinsini sevdiğim cinsine çeker.
biz akape ya da amk parti diyoz biz edepsizin kralıyız o zaman. Anamızıda alıp gidelim teklif gelmeden.