bugün

sözlükte fanatizmden, tartışmadan uzak, huzur dolu vakit geçirmesi dilenen yazarımız. hoş gelmiş.

edit: fenerbahçe fanatikliğini gördükten sonra '' hoş gelmiş '' dediğime pişman oldum.
zenci lan bu. hoş gelmiş ırkdaş yazar.
dikkat çekmeye çalışan ergen yazar.
Hoş gelmiş yazar. bayağı geç oldu ama olsun.
hiçbir şey bilmeden, doluya boşa hampatan konuşan zavallı fblilerden biri.
(bkz: jerry akaminko) Stoper ve sag bek mevkiinde gorev yapan Eskisehirsporlu Gana uyruklu siyahi futbolcu.
Bos insan.
dün nick altına bi yazdım sildirmiş zavallı. ühüühhüüühüüüü ağlayan pkklı kürt yazar. evet.
iyi çocuk ama fenerli *
futbol hakkında yazdıklarını onaylamasam ve sevmesem de hakaretsiz, tahriksiz biçimde düşüncelerini ifade etmesine her zaman saygı duyacağım yazar. herkes herkesle aynı fikirde olmak zorunda değildir öyle ki.
ancak galatasaray hakkındaki bazı üzücü entrylerine katılmadığımı hakaret ve tahrik etmeden belirtmek de en doğal hakkımdır.
kendisini uzun bir süredir dikkatle takip ediyorum. galatasaray hakkında rencide edici çıkışlarda bulunduktan sonra bu tavrını eleştiren galatasaraylı yazarların kendisini istediği gibi yazması konusunda rahat bırakmasını istemesi gibi hayret uyandırıcı bir duruma şahit oldum birkaç kez. yani '' ben galatasaray hakkında istediğimi yazayım ama hiçbir galatasaraylı yazar bana tepki göstermesin '' gibi bir anlayışa sahip... bu gerçekten de çok şaşırtıcı...
aşırı fenerbahçe sevgisi sebebiyle futbol konusunda ojektif çıkarımlar yapamadığını, '' cimbom '' hitabını galatasaraylı yazarları rencide eden bir biçimde kullanışını fark etmemden ötürü kendisini donuza eklemekten büyük mutluluk duyuyorum.
bu vesileyle sözlüğe donuz butonunu kazandırıp futboldaki fanatizmin okunmaması yönünde önemli bir adım atan zall' a teşekkürü borç bilirim. artık akaminko' yu okumayacağım için ne kadar mutlu olduğumu belirtirken, değerli yazarımızın sözlükte iyi vakit geçirmesini dilerim.
Bana küsmüş sanırım yazarıdır.
Kaç mesajıma cevap vermedi.

çok ayıp be renktaş..

Naptım ki ben sana? .(
Neler ile uğrasiyoruz. Sunun gibilerle
no volveré şarkısının bestesinden uyarlanmış isim. şarkıda geçen no volvere yerine akaminko derseniz anlarsınız.
uzun süre önce yaptığı fenerbahçe fanatikliği ile rencide edici çıkışlarda bulunmuş yazardı. artık sözlükte bulunmadığına memnunum.