bugün

13 yılda dünyanın en büyük ilk 10 ülkesi olduk, tank yapıyoz, uçak yapıyoz, nükleer uçak gemisi bile yapcaz.

Neden gurur duymayayım? Ahırları tekrar cami yaptık çok şükür, artık namaz kılıyoz.

Eğitimde, sağlıkta, hukukta en birincilerden biriyiz, ortadoğu'da bizden habersiz kuş uçurtulmuyor!! Sen solcu ateist olduğun için göremiyon ama bunlar gerçekler işte!
(bkz: profesyonel yardım almak ister misin).
Diyen kişi muhakkak eşcinsel (bkz: himmet gürel)dir.
Tanıdığım çok iyi psikologlar var yinede sen bilirsin.
"göt kılıyım ve bununla gurur duyuyorum" demenin diğer bir yoludur.
Gayet normal durumdur. Evet.
Haklı bir beyan.
görsel
Bakın sanat anlayışını "ben böyle sanatın içine tükürürüm." diyerek açıklayan sayın rte'nin kurduğu partinin mensubu sanatçılardan biri yukarıdaki portreyi yapmış.
Sırf kongre salonunu süsleyen bu portre bile akpliler'in nasıl her alanda herkesten ileri olduğunu ortaya koymaya yeter.
Ne kadar gurur duysanız azdır.
14 yıldır ülkemizi kalkındıran büyüten dünya devleti yapan partiyle gurur duymaktır. evet.
iktidardaki partinin destekçisi olmak utanılacak birşey değildir. bunu saklamakta fayda yok. ben de gurur duyuyorum.

yaşasın türkiye yaşasın islam yaşasın ezan.
Akpli olduğu için gurur duyanların, yaşasın islam dedikleri başlık.
Sonra din satmıyoruz.
Yersen.
"cause you never read the signs, too much love will kill you."

Son dinlenen sarkinin sozleridir. Tuf yahu yine yanlis basliga girmisim.
geri zekalılığın verdiği boş özgüvenden kaynaklanmaktadır, tabi gurur duyabilirsiniz. meydanları boş bırakmayın sakın ha!
herhangi bir partiye üye olmak utanç verici olmamalı ama bunun gurur duyulacak bir yanı da yok. kesinlikle.
hülooğğğğğ.

görsel
15 yıldır ülkeyi en iyi şekilde yöneten partimle gurur duyuyorum. evet.

görsel
evet herşeyi hakediyorsun.

Bu şekilde yaşamak sana müstehak.
görsel
bazlarına kapak olacak durumdur. evet.
Allah affetsin.