bugün

ak parti genel başkan yardımcısı sayın mustafa ataş'ın alkışlanacak açıklaması.
evet ya, ak parti içinde fetöcüler varmış yokmuş kime ne?
bu kimi ilgilendirir ki?
biz nasılsa gerekeni yapıyoruz.
chp falan kendi kapısının önünü temizlesin önce.
http://www.sondakikaturk....-ilgilendirmez-h6872.html
Bu cümleyi kuran ağır vatan hainidir. Bunun ötesi berisi yok.
bu yıla damgasını vuracak über açıklama. tamam dikkat çektin şimdi gidebilirsin.
Kendisini pek sevmem ama tuncay özkan'ın tam da bu konuya cuk oturacak bir sözü vardır: "köpek; o bahçeden bu bahçeye havlayınca iyi köpek, bu bahçeden o bahçeye havlayınca kötü köpek, öyle mi ? Hayır efendim, köpek köpektir !"

Edit: aha bu da link. Ulan hâlâ izleyip izleyip gülüyorum. https://www.youtube.com/watch?v=rBBoZclXEu8
Unutursun ey türk halkı. Sen neleri unuttun, neleri yaladın yuttun, neleri görmezden geldin, neleri içine sindirdin. Bunu da unutursun.
Doğru yahu bizi ilgilendirmez.

Çağırın vidanjörü..
sen fetöcü olmayan erlerin boğazını kes köprüden at. sana gelince "sizi ilgilendirmez"

ibineliğin daniskası.
(bkz: peki).
Sizden çok bizi ilgilendirir. Siz kendi kendinize ne hakt yiyorsanız yiyin ana madrm iktidarı elinizde tutuyorsunuz halka karşı sorumlusunuz.
Allah affetti ya olm.
Doğru beyan.
cb'nin yedek m.vekillik açıklaması akp içindeki çatlağın ne ölçüde olduğunu anlamamıza yardımcı. Üstelik henüz siyasilere dokunulmadı... Kimler bylock kullanıyor, 15 Temmuz gecesi emirleriniz nedir diye soranlar.. Bunların hepsi biliniyor ve tespit edildi, o yüzdendir bazılarının akp içinde fetöcü var algısı ile akp'yi yıkmaya çalışıyorlar goygoyu.
Demokrasiden nasibini almamış, kuruluşundan itibaren terör örgütleriyle organik bağlı tipik bir akplinin beyanıdır.

Sen iktidar partisi olup, memleketi fetöye peşkeş çekecek konumda olmasan elbette bize ne? Ne halin varsa gör.
Ama benim ülkemi yönetmeye soyunup fetöcü beslemek istiyorsan mahkemede hesap vermelisin.
@akpartitekparti çomarı burada 'troll'lük yapmak için @zall'a para mı veriyor?
Değil ak parti fetöcüleri, bu ülkede, uçan kuş, biten ot bile bizi, hepimizi ilgilendirir.
Ak Parti, Hasan Efendi Bakkaliyesi değil, ülkenin şu anki hükümetidir. Ve bizler bu hükümetin, hesap vermek zorunda olduğu halkız ...
Yok öyle yağma!!!
Zeka fiskiran aciklama.
Beni gerçekten ilgilendirmiyor.
"biz kanunları adamına göre uygularız, sizi ilgilendirmez" demektir.

bunu diyen kim? "adalet"(???!!!!) ve kalkınma (!?) partisi'nin yöneticilerinden biri...
(bkz: uf snne be slk)
demek ki kandırılmamışlar, kaçma cümleleri söylemeye başladıklarına göre.

hepsinin hallaç pamuğu gibi uçurulmaları lazım, demek ki.başkasına gelince gorrçç diye dayıyorlar, konu kendileri olunca sizi ilgilendirmez, demek, biz en süzme gerizekalılarız, demek.